Cold cream Koncentrovaný krém na ruky

Stála ponuka

Vyživuje a chráni suchú pokožku rúk pred vonkajšími vplyvmi (vietor, chlad atď.).

  • Obnovujúci
  • Vyživujúci
  • Upokojujúci
  • Dojčatá, deti, dospelí

Hydratačné zloženie pre intenzívny pocit komfortu

Obnovuje, vyživuje, upokojuje.

Tuba

Vek Rodina

Vek Od 2 rok(y)

Vhodné Na Na ruky

Typ pokožky Veľmi suchá pokožka - Suchá koža

Krajina Pôvodu Francúzsko

Aplikácia
Aplikácia

Vyživuje a chráni ruky, ktoré sú suché alebo poškodené každodennými nepriaznivými vplyvmi, najmä v zime (vietor, chlad).

Frekvencia používania

Tak často, ako je potrebné

Tipy na používanie

Cold Cream Koncentrovaný krém na ruky rozotrite v dlaniach a zľahka vmasírujte na chrbty rúk.

Tip odborníka

V prípade veľmi suchých a/alebo podráždených rúk ho naneste ľahkým poklepaním a jemne rozotrite.

Klinické výsledky
Klinické výsledky

Ochrana pred chladným počasím pre celú rodinu aj v extrémnych podmienkach.

97 %jemné a hebké ruky ihneď po aplikácii v prípade 97 % používateľov (testované v extrémne chladných podmienkach -25°C)¹
90 %nelepivá a nemastná textúra v prípade 90 % používateľov¹
94 %hĺbkovo vyživuje v prípade 94 % používateľov¹

¹Test vykonaný v Kanade v extrémne chladných podmienkach na vzorke 31 ľudí (% spokojných). Najmenej dve aplikácie denne počas 20 dní.

Zobraziť zdroje Skryť zdroje
Zloženie Zloženie

Synergia výživných a upokojujúcich zložiek na každodennú ochranu pokožky celej rodiny alebo v extrémnych podmienkach (chlad, vietor).

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). GLYCERIN. MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM). CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. CETEARYL ALCOHOL. POLYMETHYL METHACRYLATE. GLYCERYL STEARATE. ALUMINUM SUCROSE OCTASULFATE. PEG-100 STEARATE. BEESWAX (CERA ALBA). BENZOIC ACID. BISABOLOL. CAPRYLYL GLYCOL. CETEARYL GLUCOSIDE. CETYL ALCOHOL. FRAGRANCE (PARFUM). HYDROXYPROPYL GUAR. SODIUM HYDROXIDE. WATER (AQUA)

Spotrebiteľovi sa odporúča, aby si pred kúpou výrobku systematicky overil jeho zloženie.

Termálna voda Avène

Termálna-voda-Avène

Vďaka svojim jedinečným minerálnym a biologickým vlastnostiam má upokojujúci a regeneračný účinok a obnovuje rovnováhu pleti.

Cold cream

Cold-cream

Tento krém je založený na tradičnom francúzskom liekopise a pozostáva z vosku, tukov a termálnej vody Avène. Pôsobí ako tmel, ktorý kompenzuje nedostatok kožného mazu v hydrolipidickom filme, čím chráni pokožku pred vysúšaním.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Máte otázku alebo niečo vás zaujíma? Naši odborníci sú tu pre vás.

Na malé praskliny odporúčame Cicalfate Obnovujúci bariérový krém na ruky. Jeho regeneračné a antibakteriálne zložky urýchľujú hojenie malých trhlín. Nezabudnite, že umývanie mydlom môže tieto problémy ešte zhoršiť. Namiesto mydla by ste preto mali používať dermatologickú umývaciu kocku, ako je Cold Cream Ultra výživná umývacia kocka bez mydla, alebo dokonca relipidačný čistiaci olej, ako je napríklad ten z radu Xeracalm A.. určený pre veľmi suchú pokožku.

Množstvo krému, ktoré nanesiete, závisí od toho, ako suché sú vaše ruky. Môžem vám však poradiť, ako krém na ruky nanášať bez toho, aby boli ruky mastné:
- Začnite nanesením malého množstva Cold Cream Koncentrovaného krému na ruky na chrbát ruky. Ide o koncentrovaný prípravok so silným vyživujúcim účinkom, takže zvyčajne stačí malé množstvo. V prípade potreby môžete vždy pridať ďalšie.
- Rozotrite ho medzi chrbty rúk a chrbty prstov.
- Prejdite rukou po kĺbe palca a ukazováka druhej ruky.
- Potom medzi prsty tak, aby končeky prstov smerovali k vám (oveľa jednoduchšie).
- A nakoniec dlane.
Vďaka tejto technike budú vaše ruky dobre hydratované a chránené bez pocitu prebytočného krému na dlaniach.

Tu sú dve veľmi účinné metódy na odstránenie tohto problému: Pri oboch metódach naneste na ruky Cold Cream Koncentrovaný krém na ruky. Potom si zabaľte ruky do bavlnených alebo hodvábnych rukavíc a uložte sa s nimi k spánku. Ráno pocítite výrazné zlepšenie. Ak chcete rýchlejšiu kúru, môžete si ruky zabaliť do potravinovej fólie a nechať ich hodinu v teple pod dekou. Účinnosť bola otestovaná a overená! Posledný tip na zvýšenie účinku týchto dvoch metód. Kúru začnite obkladom s termálnou vodou Avène na 10 minút, vaše ruky budú menej suché a účinné zložky Cold Cream Koncentrovaného krému na ruky sa budú lepšie vstrebávať.

love salmon-2x

TERMÁLNA VODA AVÈNE

Účinná voda, ktorá prináša úľavu a upokojuje.

Objavte viac informácií ->

späť na začiatok