Vysoko účinná starostlivosť na upokojenie pokožky.
XeraCalm A.D

XeraCalm A.D

Vysoko účinná starostlivosť na upokojenie pokožky.

Vysoko účinná starostlivosť na upokojenie pokožky.

Keď sa suchá pokožka stane synonymom nepríjemných pocitov, ktoré u dospelých a ešte viac u detí prechádzajú do svrbenia, nejde už len o jednoduchú hydratáciu: je potrebné obnoviť ochrannú funkciu kožnej bariéry a vrátiť jej späť komfort.

Zistite viac o našom produktovom rade XeraCalm A.D. – špeciálne vyvinuté pre atopickú pokožku – a našich odborných znalostí, ktoré vám vrátia pokoj.

XeraCalm A.D

SOS STAROSTLIVOSŤ

Upokojujúca koncentrovaná starostlivosť

  • Zmierňuje svrbenie* okamžite po aplikácii
  • Vhodné na silne podráždené a svrbiace ložiská

Ide o pohotovostnú SOS starostlivosť pri intenzívnom lokalizovanom svrbení. Okamžite znižuje intenzitu svrbenia a suchosti na opakovane svrbiacich miestach tváre vrátane očných viečok a tela. A keďže intenzívne lokalizované svrbenie sa môže objaviť kdekoľvek a kedykoľvek, vďaka malým rozmerom si ju môžete vziať všade so sebou.

Úľava od svrbenia

SOS STAROSTLIVOSŤ
PREUKÁZANÁ ÚČINNOSŤ

Moja starostlivosť o pleť, moja hrdinka!

-69 %¹Okamžitá úľava od svrbenia*
75 %²Hydratovaná pokožka
-49 %³Zmiernenie viditeľných prejavov u osôb s atopiou už po 3 dňoch.

XeraCalm A.D

ŠTANDARD V UPOKOJUJÚCEJ STAROSTLIVOSTI

Relipidačný balzam

  • Zmierňuje svrbenie*
  • Vyživuje veľmi suchú pokožku

Úľava je na ceste!
Táto každodenná emolienčná starostlivosť hĺbkovo vyživuje pokožku a obnovuje jej komfort. Ide o najlepší prípravok na upokojenie svrbenia a obnovenie rovnováhy kožného mikrobiómu!

Výživou k prevencii

ŠTANDARD V UPOKOJUJÚCEJ STAROSTLIVOSTI

NIEKOĽKO SLOV OD NÁŠHO EXPERTA

Emolienčné prípravky XeraCalm A.D získali od Európskeho dermatologického fóra status Emollient Plus. Prípravky Emollient plus zlepšujú lézie atopického ekzému a ovplyvňujú kožný mikrobióm u pacientov s atopickým ekzémom.

Dr. ARIADNA ORTIZ BRUGUESDermatologička a lekárska riaditeľka Dermatologických laboratórií Avène

Hľadám produkt XeraCalm A.D na

Vyššia účinnosť

Aktívna látka špeciálne pre atopickú pokožku: I-MODULIA®
Dvanásť rokov výskumu bolo potrebných na vývoj prvej jedinečnej a multikompetentnej biotechnologickej aktívnej látky z termálnej vody Avène:
I-modulia®

Na základe tejto patentovanej aktívnej látky bol vytvorený mimoriadne inovatívny a účinný produktový rad XeraCalm A.D. pre starostlivosť o tvár a telo dojčiat, detí aj dospelých. Táto výnimočná aktívna látka pôsobí priamo na faktory, ktoré sa podieľajú na vzniku atopického ekzému, najmä na svrbenie*.

av_xeracalm-ad_page-gamme-473-418
AV_XERACALM_A-D_2021_STERILE_COSMETICS_GIF_FRENCH

Aby sme zachovali len tie zložky, ktoré sú pre pleť prospešné, a vyhli sa akýmkoľvek konzervačným látkam, naše laboratóriá vyvinuli jedinečný proces: Sterilná kozmetika®. Táto jedinečná technológia umožňuje, aby bol výrobok sterilný a bez akejkoľvek vonkajšej kontaminácie počas celého obdobia používania.

XeraCalm A.D tak poskytuje pokožke so sklonom k atopickému ekzému potrebnú rešpekt a bezpečnosť.

VIAC INFORMÁCIÍ

av_xeracalm_ad_pikedoo_programme 1800x800

Náš program „21 príbehov proti škrabaniu“

Ste rodič? Nechce vaše dieťa používať krém proti svrbeniu?

Hoci je každodenná aplikácia emolienčného prípravku kľúčom k upokojeniu pokožky, niekedy je veľmi ťažké zaviesť túto rutinu u detí. Preto naši odborníci vytvorili jedinečnú zábavnú hru a návod,ktorý vám pomôže zaviesť každodennú hydratačnú starostlivosť.

Sledujte dobrodružstvá Pikédoo, malej postavičky s ekzémom. Každý deň počas 21 dní počúvajte rozprávanie jeho roztomilých dobrodružstiev, keď je čas na hydratáciu: Zaberie presne toľko času, aby ste sa zábavnou formou naučili správne postupy a zároveň strávili čas spolu!

Vypočujte si príbehy

av_xeracalm_ad_pikedoo_cremage_original
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Máte otázku alebo vás niečo zaujíma? Sme tu vždy pre vás

Relipidačný balzam a relipidačný krém sú každodennou pravidelnou starostlivosťou na prevenciu a zmiernenie suchosti a svrbenia pokožky*. Upokojujúca koncentrovaná starostlivosť sa aplikuje aj lokálne na okamžité zmiernenie intenzívneho svrbenia*. Je to SOS produkt, ktorý musíte mať vždy pri sebe! Či už ide o balzam alebo krém, prispôsobte textúru svojmu typu pokožky alebo ročnému obdobiu: balzam, ak je vaša pokožka veľmi suchá, krém v prípade miernejšej suchosti.

Upokojte svoju pleť a rýchlo jej uľavte pomocou obkladu z termálnej vody Avène: nastriekajte vodu na vreckovky a nechajte ich 10 minút priložené na tvári. V prípade svrbenia* pravidelne aplikujte aj na očné viečka upokojujúcu koncentrovanú starostlivosť, ak je to potrebné. V prípade podráždenia používajte raz alebo dvakrát denne ochranný obnovujúci krém. Ako preventívne opatrenie pleť aspoň raz denne hydratujte a chráňte nanesením relipidačného krému alebo balzamu.

Jednoduchá, ale nevyhnutná každodenná rutina na zmiernenie suchosti pokožky a obnovenie jej ochrannej funkcie. Táto starostlivosť znižuje frekvenciu vzplanutí. Tu je naša rada:
Jemne čistite pokožku pomocou relipidačného umývacieho oleja. Uistite sa, že teplota vody nepresahuje 32–34 °C a že sprcha alebo kúpeľ netrvajú dlhšie ako 10 minút. Hydratujte a chráňte svoju pokožku relipidačným krémom alebo balzamom aspoň raz denne, a to aj v prípade, že sa zdá, že máte stav pokožky pod kontrolou.

1Vlastné hodnotenie na analógovej stupnici u 68 osôb s atopickou dermatitídou a/alebo lokalizovanými suchými miestami s intenzívnym svrbením. Vyhodnotenie pocitov svrbenia bezprostredne po aplikácii upokojujúcej koncentrovanej starostlivosti. 2Hodnotenie indexu hydratácie 1 hodinu po jednorazovej aplikácii, 20 osôb. 3Hodnotenie L-PO-SCORAD u 49 subjektov s atopiou s lokalizovanými suchými miestami a svrbením po aplikácii upokojujúcej koncentrovanej starostlivosti 4x denne počas 3 dní.

*spôsobené suchosťou pokožky

späť na začiatok