Vysoko účinná starostlivosť na upokojenie pokožky.
XeraCalm A.D

XeraCalm A.D

Vysoko účinná starostlivosť na upokojenie pokožky.

Keď sa suchá pokožka stane synonymom nepríjemných pocitov, ktoré u dospelých a ešte viac u detí prechádzajú do svrbenia, nejde už len o jednoduchú hydratáciu: je potrebné obnoviť ochrannú funkciu kožnej bariéry a vrátiť jej späť komfort.

Zistite viac o našom produktovom rade XeraCalm A.D. – špeciálne vyvinuté pre atopickú pokožku – a našich odborných znalostí, ktoré vám vrátia pokoj.

XeraCalm A.D

SOS STAROSTLIVOSŤ

Upokojujúca koncentrovaná starostlivosť

  • Zmierňuje svrbenie* okamžite po aplikácii
  • Vhodné na silne podráždené a svrbiace ložiská

Ide o pohotovostnú SOS starostlivosť pri intenzívnom lokalizovanom svrbení. Okamžite znižuje intenzitu svrbenia a suchosti na opakovane svrbiacich miestach tváre vrátane očných viečok a tela. A keďže intenzívne lokalizované svrbenie sa môže objaviť kdekoľvek a kedykoľvek, vďaka malým rozmerom si ju môžete vziať všade so sebou.

Úľava od svrbenia

SOS STAROSTLIVOSŤ
PREUKÁZANÁ ÚČINNOSŤ

Moja starostlivosť o pleť, moja hrdinka!

-69 %¹Okamžitá úľava od svrbenia*
75 %²Hydratovaná pokožka
-49 %³Zmiernenie viditeľných prejavov u osôb s atopiou už po 3 dňoch.

XeraCalm A.D

ŠTANDARD V UPOKOJUJÚCEJ STAROSTLIVOSTI

Relipidačný balzam

  • Zmierňuje svrbenie*
  • Vyživuje veľmi suchú pokožku

Úľava je na ceste!
Táto každodenná emolienčná starostlivosť hĺbkovo vyživuje pokožku a obnovuje jej komfort. Ide o najlepší prípravok na upokojenie svrbenia a obnovenie rovnováhy kožného mikrobiómu!

Výživou k prevencii

ŠTANDARD V UPOKOJUJÚCEJ STAROSTLIVOSTI

NIEKOĽKO SLOV OD NÁŠHO EXPERTA

Emolienčné prípravky XeraCalm A.D získali od Európskeho dermatologického fóra status Emollient Plus. Prípravky Emollient plus zlepšujú lézie atopického ekzému a ovplyvňujú kožný mikrobióm u pacientov s atopickým ekzémom.

Dr. ARIADNA ORTIZ BRUGUESDermatologička a lekárska riaditeľka Dermatologických laboratórií Avène

Hľadám produkt XeraCalm A.D na

Vyššia účinnosť

Aktívna látka špeciálne pre atopickú pokožku: I-MODULIA®
Dvanásť rokov výskumu bolo potrebných na vývoj prvej jedinečnej a multikompetentnej biotechnologickej aktívnej látky z termálnej vody Avène:
I-modulia®

Na základe tejto patentovanej aktívnej látky bol vytvorený mimoriadne inovatívny a účinný produktový rad XeraCalm A.D. pre starostlivosť o tvár a telo dojčiat, detí aj dospelých. Táto výnimočná aktívna látka pôsobí priamo na faktory, ktoré sa podieľajú na vzniku atopického ekzému, najmä na svrbenie*.

av_xeracalm-ad_page-gamme-473-418
AV_XERACALM_A-D_2021_STERILE_COSMETICS_GIF_FRENCH

Aby sme zachovali len tie zložky, ktoré sú pre pleť prospešné, a vyhli sa akýmkoľvek konzervačným látkam, naše laboratóriá vyvinuli jedinečný proces: Sterilná kozmetika®. Táto jedinečná technológia umožňuje, aby bol výrobok sterilný a bez akejkoľvek vonkajšej kontaminácie počas celého obdobia používania.

XeraCalm A.D tak poskytuje pokožke so sklonom k atopickému ekzému potrebnú rešpekt a bezpečnosť.

VIAC INFORMÁCIÍ

av_xeracalm_ad_pikedoo_programme 1800x800

Náš program „21 príbehov proti škrabaniu“

Ste rodič? Nechce vaše dieťa používať krém proti svrbeniu?

Hoci je každodenná aplikácia emolienčného prípravku kľúčom k upokojeniu pokožky, niekedy je veľmi ťažké zaviesť túto rutinu u detí. Preto naši odborníci vytvorili jedinečnú zábavnú hru a návod,ktorý vám pomôže zaviesť každodennú hydratačnú starostlivosť.

Sledujte dobrodružstvá Pikédoo, malej postavičky s ekzémom. Každý deň počas 21 dní počúvajte rozprávanie jeho roztomilých dobrodružstiev, keď je čas na hydratáciu: Zaberie presne toľko času, aby ste sa zábavnou formou naučili správne postupy a zároveň strávili čas spolu!

Vypočujte si príbehy

av_xeracalm_ad_pikedoo_cremage_original

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Máte otázku alebo vás niečo zaujíma? Sme tu vždy pre vás

Relipidačný balzam a relipidačný krém sú každodennou pravidelnou starostlivosťou na prevenciu a zmiernenie suchosti a svrbenia pokožky*. Upokojujúca koncentrovaná starostlivosť sa aplikuje aj lokálne na okamžité zmiernenie intenzívneho svrbenia*. Je to SOS produkt, ktorý musíte mať vždy pri sebe! Či už ide o balzam alebo krém, prispôsobte textúru svojmu typu pokožky alebo ročnému obdobiu: balzam, ak je vaša pokožka veľmi suchá, krém v prípade miernejšej suchosti.

Upokojte svoju pleť a rýchlo jej uľavte pomocou obkladu z termálnej vody Avène: nastriekajte vodu na vreckovky a nechajte ich 10 minút priložené na tvári. V prípade svrbenia* pravidelne aplikujte aj na očné viečka upokojujúcu koncentrovanú starostlivosť, ak je to potrebné. V prípade podráždenia používajte raz alebo dvakrát denne ochranný obnovujúci krém. Ako preventívne opatrenie pleť aspoň raz denne hydratujte a chráňte nanesením relipidačného krému alebo balzamu.

Jednoduchá, ale nevyhnutná každodenná rutina na zmiernenie suchosti pokožky a obnovenie jej ochrannej funkcie. Táto starostlivosť znižuje frekvenciu vzplanutí. Tu je naša rada:
Jemne čistite pokožku pomocou relipidačného umývacieho oleja. Uistite sa, že teplota vody nepresahuje 32–34 °C a že sprcha alebo kúpeľ netrvajú dlhšie ako 10 minút. Hydratujte a chráňte svoju pokožku relipidačným krémom alebo balzamom aspoň raz denne, a to aj v prípade, že sa zdá, že máte stav pokožky pod kontrolou.

1Vlastné hodnotenie na analógovej stupnici u 68 osôb s atopickou dermatitídou a/alebo lokalizovanými suchými miestami s intenzívnym svrbením. Vyhodnotenie pocitov svrbenia bezprostredne po aplikácii upokojujúcej koncentrovanej starostlivosti. 2Hodnotenie indexu hydratácie 1 hodinu po jednorazovej aplikácii, 20 osôb. 3Hodnotenie L-PO-SCORAD u 49 subjektov s atopiou s lokalizovanými suchými miestami a svrbením po aplikácii upokojujúcej koncentrovanej starostlivosti 4x denne počas 3 dní.

*spôsobené suchosťou pokožky

späť na začiatok