Zažite nekonečnú hydratáciu.
Hydrance

Hydrance

Zažite nekonečnú hydratáciu.

V dôsledku každodenného pôsobenia nepriaznivé vplyvov (šport, verejná doprava, znečistenie, obrazovky atď.) naša pleť stráca vodu. Výsledok? Je napnutá, stráca lesk a každé ráno vyzerá unavenejšie. ​

Hydratácia je znakom a zároveň podmienkou dobrého zdravia a je nevyhnutným každodenným krokom na udržanie sviežosti, pohodlia a jasu pleti.

Náš špecializovaný a komplexný rad Hydrance ponúka dlhodobú hydratáciu pre všetky typy dehydratovanej a citlivej pleti a poteší vaše zmysly.

HYDRANCE

NORMA KVALITY

Intenzívny hydratačný Aqua-gel

 • Intenzívna a dlhodobá hydratácia
 • Inovatívna textúra vody a gélu

Hydratačný, upokojujúci a detoxikačný prípravok „všetko v jednom“, ktorý dodá vašej pleti sviežosť a hydratáciu. Jediná aplikácia sa dá prispôsobiť všetkým želaniam a životnému štýlu: denná starostlivosť, nočná maska alebo očné kontúry. Jeho prísľub? Obnovenie sviežosti pleti a dokonalá hydratácia na 24 hodín1. ​

Hydratácia pre moju pleť
NORMA KVALITY
KLINICKY OVERENÁ ÚČINNOSŤ

Moja starostlivosť o pleť, moja hrdinka!

3 účinkyHydratuje, upokojuje a detoxikuje
24 hodín.nepretržitá hydratácia¹
97%Veľmi svieža textúra²

HYDRANCE

VŠESTRANNÁ OCHRANNÁ HYDRATAČNÁ STAROSTLIVOSŤ

Hydratačný krém a emulzia SPF 30

 • Všestranná hydratačná ochrana
 • Textúry, ktoré poskytujú pohodlie a príjemný pocit

Tieto dva kompletné produkty dennej starostlivosti o pleť spájajú výhody dlhotrvajúcej hydratácie s dvojitou ochranou v podobe ochranného faktora SPF 30 a antioxidantu. Chránia vašu pleť pred slnečným žiarením po celý rok (aj v zime) a zachovávajú jej krásu! ​

Objavte hydratačný krém SPF 30Objavte hydratačnú emulziu SPF 30
VŠESTRANNÁ OCHRANNÁ HYDRATAČNÁ STAROSTLIVOSŤ

HYDRANCE

NOVÁ GENERÁCIA BB KRÉMOV

Výživný tónovací hydratačný krém a emulzia SPF 30

 • Prispôsobujúci sa odtieň pre väčšinu odtieňov pleti
 • Pár hodvábnych textúr s dlhodobým účinkom

Tieto dva tónovacie BB produkty pleť hydratujú, zjednocujú a zľahka rozjasňujú. Dlhotrvajúci efekt mejkapu „bez mejkapu“, ktorý zmierni nedokonalosti a odhaľuje sviežu a žiarivú pleť! Bonus? Ochrana SPF 30 pre zachovanie prirodzenej krásy vašej pleti každý deň.

Objavte výživný tónovaný hydratačný krém SPF 30Objavte ľahkú tónovanú hydratačnú emulziu SPF 30
NOVÁ GENERÁCIA BB KRÉMOV

TESTOVANÉ A SCHVÁLENÉ

Tónovací BB krém, ktorý sa veľmi ľahko nanáša a zanecháva zjednotenú pleť. Príjemný pocit počas celého dňa. Odporúčam ho.

Delphine, 18 rokov02. 05. 2020
Z tej istej ponuky

TO NIE JE VŠETKO…

Objavte naše ďalšie prípravky

Hydrance RICHE Hydratačný krém

Hydrance RICHE Hydratačný krém

Vyživuje - Hydratuje

Hydrance LEGERE Hydratačná emulzia

Hydrance LEGERE Hydratačná emulzia

Hydratuje

Hľadám produkt Hydrance na

Jedinečná kombinácia aktívnych látok

Jedinečná kombinácia aktívnych látok

Jadro nášho sortimentu

 • <h3 class="">Cohederm&trade;</h3><p>Patentovan&yacute; komplex s efektom z&aacute;sobenia vodou a vysokou hydrata&#269;nou schopnos&#357;ou.</p>
  Cohederm™Patentovaný komplex s efektom zásobenia vodou a vysokou hydratačnou schopnosťou.
 • <h3 class="">Term&aacute;lna voda Av&egrave;ne</h3><p>Poskytuje v&scaron;etky svoje upokojuj&uacute;ce a protidr&aacute;&#382;div&eacute; vlastnosti.</p>
  Termálna voda AvènePoskytuje všetky svoje upokojujúce a protidráždivé vlastnosti.

Nekonečný zdroj hydratácie

Vysokokvalitný patentovaný komplex: Cohederm™

Pokožka sa skladá zo 70 % z vody, takže ju potrebuje na udržanie krásy a na ochranu pred nepriaznivými vplyvmi, ktorým je každý deň vystavená.

Patentovaný komplex aktívnych látok Cohederm™ je obsiahnutý vo všetkých produktoch Hydrance a pôsobí proti stresu pleti spôsobenému dehydratáciou. Pri kontakte s pokožkou počas aplikácie sa zmes aktívnych látok rozkladá a uvoľňuje tento komplex a termálnu vodu Avène. Spoločne prenikajú do povrchových vrstiev epidermy, vyživujú vrchnú rohovú vrstvu a dlhodobo upokojujú pleť. 

 

av_hydrance_page-gamme 577x511

Hydrance ponúka dve textúry, ale ktorú si vybrať? Či už ide o mastnú, suchú alebo normálnu pleť, každá potrebuje hydratáciu, ale so správnou textúrou a množstvom vody, aby sa neleskla a nenapínala. Každý prípravok má svoje vlastné schopnosti, vyberte si ten správny! Objavte produkt starostlivosti o pleť, ktorý vám vyhovuje...

 

Krém

Na výživu suchej až veľmi suchej citlivej pleti odporúčame hydratačný krém RICHE SPF 30 s bohatou krémovou textúrou, ktorá pleť hĺbkovo vyživuje a obnovuje jej dlhodobý komfort a hydratáciu.

u5wa3z31qn5sj8kgcnn1dqmgbycmkyegqo3bqiy
u5wa3z31qn5sj8kgcnn1dqmgbd8oqxwu9tmn4po

Emulzia

Ak máte normálnu až zmiešanú citlivú pleť, vyberte si hydratačnú emulziu LEGERE, ktorá vám poskytne pohodlie a hydratáciu bez lepkavého efektu. Jej tajomstvo? Vzdušná, rozplývajúca sa textúra, ktorá hydratuje a nezaťažuje pleť.

 

 

Ako vidíte, každý prípravok má svoj vlastný štýl!

Bohatý krémový BB krém pre suchú až veľmi suchú pleť alebo ľahký fluid pre normálnu až zmiešanú pleť.

u5wa3z31qn5seo3iftzqyqmmdd8oqxwu9tmn4po

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Máte otázku alebo vás niečo zaujíma? Sme tu vždy pre vás

Dehydratácia je spojená so zhoršením ochrannej kožnej bariéry. Príčiny: hormonálne zmeny, chlad, vietor, fajčenie atď. Aby sa zabránilo poškodeniu ochranného filmu pokožky, je dôležitá starostlivá hygiena: používajte čistiace prostriedky bez mydla, vyhýbajte sa horúcej vode a príliš silnému treniu. Každé ráno používajte hydratačný krém vhodný pre váš typ pleti, na noc hydratačnú masku na spanie pre zvýšenie hydratácie a pri každej zmene ročného obdobia hydratačné sérum.

Základ vašej starostlivosti bude rovnaký počas celého roka: ráno a večer šetrné čistenie pleti, po ktorom nasleduje strek termálnej vody, ráno hydratačný krém alebo BB krém, večer hydratačná starostlivosť proti pupienkom alebo starnutiu pleti... Okrem toho raz alebo dvakrát týždenne používajte jemný peeling a hydratačnú masku.
Prispôsobte starostlivosť o pleť meniacim sa ročným obdobiam: v peknom počasí pridajte hydratačné sérum a nahraďte denný krém hydratačným krémom s ochranným faktorom SPF 30.

Odporúčame prípravok na starostlivosť o tvár, ako je Aqua-Gel, ktorý možno použiť ako hydratačný krém na deň aj noc, ako krém na očné kontúry a ako masku. Nezabudnite na micelárnu vodu, termálnu vodu v spreji a BB krém, aby ste vyzerali dobre a zároveň sa chránili pred slnkom.

¹Kinetika hydratácie 24 hodín po jednorazovej aplikácii. 22 osôb. ²% spokojnosti, spotrebiteľský test, 90 osôb vo veku 18 až 60 rokov (priemerný vek 43 rokov), 21 dní od aplikácie.

späť na začiatok