Make-up

Make-up

Couvrance predstavuje dokonalú rovnováhu medzi ľahkým mejkapom a mejkapom pre citlivú a intolerantnú pleť, aby vám ponúkol prirodzené líčenie bez ohľadu na to, aké závažné sú vaše nedokonalosti. Jemný mejkap, ktorý skrášli aj tú najcitlivejšiu pleť!

19 results "Make-up"

VAŠA POKOŽKA
VAŠA POKOŽKA

Korektor v zelených, žltých alebo koralových odtieňoch pre neutralizáciu nedokonalostí pleti. Viete, ako používať rôzne odtiene na zdokonalenie mejkapu?

BLIŽŠIE INFORMÁCIE
BLIŽŠIE INFORMÁCIE

V akom poradí nanášate mejkap?

Pre prirodzene žiarivú pleť je dôležitý nielen výber mejkapu, ale aj poradie, v akom sa jednotlivé kozmetické výrobky aplikujú. Máme pre vás niekoľko odporúčaní pre každodenné líčenie, ktoré odhalí vašu prirodzenú krásu.  

Pred zvážením akéhokoľvek mejkapu musíte dodržať niekoľko dôležitých pravidiel: nikdy nezabudnite večer odlíčiť citlivú pleť a každé ráno a večer vykonajte jednoduchú, ale účinnú čistiacu a hydratačnú rutinu. Ak chcete zabezpečiť dokonalé čistenie a zároveň rešpektovať potreby a citlivosť svojej pleti, vždy si vyberte odličovač alebo čistiaci prípravok vhodný pre váš typ pleti. Odstráni stopy nočného krému, kožného mazu a potu a pripraví vašu pleť na kozmetické prípravky.

Potom použite svoje obvyklé prípravky na starostlivosť o tvár, prispôsobené vašim potrebám: sérum proti starnutiu, denný krém, starostlivosť o okolie oči atď. Skvelým podkladom je ľahký tónovací hydratačný krém. Nenápadne koriguje drobné nedokonalosti. Svetlozelená farba znižuje začervenanie tváre. Broskyňový odtieň dodáva pleti prirodzene žiarivý vzhľad. Dúhové prevedenie rozjasňuje pleť. 

Predstavíme vám odporúčaný postup pre jednoduché a prirodzené líčenie. Samozrejme, možno ho prispôsobiť vám, vašej pleti a vášmu životnému štýlu.

  1. Korekcia a rozjasnenie tónu pleti.
  2. Skrášlite svoj vzhľad.
  3. Dodajte svojim perám farbu a zároveň sa o ne starajte.

Ďalšie podrobnosti nájdete v nižšie uvedených tipoch pre prirodzené líčenie.

Ako sa prirodzene líčiť?

Prirodzený mejkap tváre

Ak si chcete dopriať ľahký mejkap, začnite rozostrením nedokonalostí pomocou korekčnej sily korekčných tyčiniek Couvrance. Vyberte si farbu, ktorá zamaskuje vaše drobné nedokonalosti: zelenú na začervenanie, žltú na modrofialové kruhy, koralovú na tmavé škvrny. Tento mejkap možno roztierať a nanášať poklepaním končekmi prstov alebo štetcom. Zakončite korekciou nedokonalostí pleti a zjednoťte tón pleti pomocou make-upu s textúrou, ktorá vyhovuje vášmu typu pleti a odtieňu, ktorý zodpovedá vášmu tónu pleti:

  • Tekutý krycí mejkap Couvrance zamaskuje stredne závažné nedokonalosti na citlivej pleti.
  • Kompaktný vysoko krycí mejkap Couvrance pre citlivú pleť vďaka svojej krémovej a hodvábnej textúre koriguje a zjednocuje pleť aj v prípade výrazných nedokonalostí suchej pleti.
  • Kompaktný vysoko krycí mejkap Couvrance s matným púdrovým efektom poskytuje rovnaké krytie pre normálnu až zmiešanú pleť a možno ho použiť aj ako telový mejkap.

Ak chcete využiť efekt 2v1, vyberte si aj hydratačný krém alebo dokonca tónovaciu starostlivosť na opaľovanie, napríklad kompaktný vysoko krycí make-up s ochranným faktorom SPF 50. Tento minerálny mejkap je vyrobený bez chemických filtrov a parfumácie, aby ho optimálne znášala aj reaktívna pokožka, a má vysokú ochranu proti slnečnému žiareniu.

Kompaktný mejkap sa nanáša pomocou hubky na mejkap. Na neviditeľnú korekciu naneste mejkap pomocou hubky na tvár a krk a potom ho rozotrite od stredu ku kontúram tváre, aby sa pleť ľahko zjednotila. Ak je to potrebné, pridajte na hubku trochu mejkapu a jemným poklepávaním ho naneste na konkrétne miesta, aby bola korekcia intenzívnejšia. Na zakrytie tmavých kruhov alebo redukciu tmavších miest je ideálny korektor Couvrance v štetci vďaka svojej diskrétnej béžovej farbe a dlhotrvajúcej výdrži.

Na fixáciu mejkapu naneste svetlý alebo rozjasňujúci mozaikový púder podľa požadovaného vzhľadu a ľahkými ťahmi tmavšími mozaikovými púdrami vytvarujte tvár, lícne kosti, hornú časť čela, špičku brady a krk. Jeho mimoriadne jemná textúra, ktorá je lepšia ako farba na líca, zvýrazní vaše črty a dodá vášmu mejkapu prirodzený vzhľad.

Prirodzený mejkap očí

Nemusíte používať veľa kozmetických prípravkov, aby ste mali prirodzene krásne oči. Jemné líčenie dosiahnete zvýraznením očí v dvoch krokoch:

  • Definujte a vytvarujte obočie ceruzkou na obočie, napríklad ceruzkou na obočie Couvrance.
  • Dodajte svojim riasam intenzitu a natočte ich riasenkou Couvrance s vysokou znášanlivosťou.

Prirodzené líčenie pier

Eau Thermale Avène vám ponúka prirodzený a minimalistický variant líčenia pier v jedinom kozmetickom prípravku, ktorý kombinuje farbu rúžu, hydratačnej starostlivosti balzamu na pery a lesku. Zdokonaľujúce balzamy na pery sa starajú o citlivé pery a dodávajú im mimoriadne ženský vzhľad. Sú k dispozícii v troch farbách, takže ich môžete prispôsobiť svojmu vzhľadu a želaniam.

späť na začiatok