Kompaktný mejkap s vysokým krytím Kompaktný mejkap s vysokým krytím

Chcete mať dokonalú pleť s prirodzeným vzhľadom? Vyberte si mejkap s vysokým krytím. Nechajte sa očariť kompaktným mejkap om, ktorý ponúka vysoké krytie a prísľub bezchybnej pleti!

0 výsledok "Kompaktný mejkap s vysokým krytím"

BLIŽŠIE INFORMÁCIE
BLIŽŠIE INFORMÁCIE

Je pre mňa vhodný kompaktný mejkap?

Kompaktný mejkap je vhodný pre všetky ženy a mužov so svetlou pleťou, ktorí chcú korigovať výrazné nedokonalosti a/alebo vyrovnať tón pleti. Poskytuje intenzívnejšie krytie ako tekutý mejkap a je ideálny na maskovanie drobných nedokonalostí a vytvorenie dokonalého vzhľadu pleti. Kompaktný vysoko krycí mejkap Couvrance je odolný voči vode a potu a poskytuje dlhodobé krytie jaziev, pupienkov a kožných ochorení, ako je psoriáza, na tvári aj na tele.  

Kompaktný mejkap sa môže používať aj na tvár spolu s tekutým mejkapom ako korektor na zakrytie určitých oblastí alebo viditeľných nedokonalostí.

Kompaktný vysoko krycí mejkap Couvrance je k dispozícii v dvoch textúrach a šiestich odtieňoch, ktoré sú vhodné pre rôzne typy a tóny pleti. Vďaka ochrannému faktoru SPF 30 poskytuje vysokú ochranu pred slnečným UV žiarením.

Ako si vybrať ten správny kompaktný krycí mejkap značky Eau Thermale Avène?

Vyberte si textúru podľa typu pleti

Naše laboratóriá vyvinuli dve kompaktné textúry mejkapu, ktoré dokonale splynú s vašou pleťou:

  • Matný povrch poskytuje prirodzený efekt „druhej pokožke“ pre normálnu až zmiešanú citlivú pleť vďaka hodvábnej textúre a púdrovo matnému vzhľadu. Neobsahuje oleje a je nekomedogénny, takže je vhodný aj pre mastnú a aknóznu pleť.
  • Vďaka svojej krémovej textúre poskytuje pohodlné, zamatové korekčné krytie bez pnutia pre suchú pleť a veľmi suchú pleť.

Vyberte si správny odtieň pre svoj tón pleti

Kompaktný vysoko krycí mejkap Couvrance je k dispozícii v šiestich odtieňoch: Porcelain, Natural, Beige, Sand, Honey alebo Sun.

Naša rada pre výber správneho odtieňa mejkapu: Rešpektujte čo najviac svoj prirodzený tón pleti. Príliš tmavý alebo príliš svetlý odtieň môže kontrastovať s inými časťami tela, napríklad s krkom.

Aby ste sa čo najviac priblížili svojmu tónu pleti, najlepšie je vyskúšať si ho na mieste, na ktorom ho chcete použiť. Ak ide o tvár, naneste trochu mejkap u radšej na čeľusť ako na zápästie, pretože táto oblasť je oveľa svetlejšia ako tvár.

Ďalšou možnosťou je naniesť trochu kompaktného mejkap u na časť palca medzi chrbtom dlane a dlaňou. Táto oblasť sa najviac podobá tónu pleti vašej tváre.

Ako nanášať kompaktný mejkap?

Aby ste správne rozotreli vysoko krycí mejkap a zabránili viditeľným ťahom, odporúčame najprv pripraviť pleť pomocou starostlivosti o pleť vhodnej pre váš typ pleti. Čistenie a používanie hydratačného krému pomáha udržať vašu pleť každý deň krásnu. Raz alebo dvakrát týždenne ukončite svoju rutinnú starostlivosť šetrným peelingom.

Pomocou hubky, ktorá je súčasťou balenia, naberte malé množstvo kompaktného vysoko krycieho mejkapu Couvrance. Naneste tenkú vrstvu jemnými ťahmi bez vytvorenia efektu masky. Môžete použiť aj štetec na mejkap.

Pri nanášaní na tvár začnite zónou T (čelo, nos a brada), ktorá si zvyčajne vyžaduje viac mejkapu pre lepšie krytie. Potom mejkap rozotrite hubkou smerom k okrajom tváre a nezabudnite ani na krk.

Ak chcete jemne korigovať celú tvár, naneste kompaktný vysoko krycí mejkap vyhladzujúcimi ťahmi. Ak dávate prednosť väčšiemu krytiu, napríklad na určitých miestach s nedokonalosťami alebo tam, kde je to potrebné, nanášajte mejkap poklepávaním pomocou hubky. Je vhodný na tvár, krk, dekolt a telo.

Lokálne nedokonalosti, ako sú malé škvrny po akné, tmavé kruhy pod očami alebo vrásky, môžete doladiť pomocou béžového korektora Couvrance v štetci. Korekčné tyčinky Couvrance sú tiež vhodným riešením na korekciu farebných odchýlok pleti.

Nakoniec skrášlite a zafixujte mejkap niektorým z mozaikových púdrov Couvrance a potom si tvár postriekajte hmlou termálnej vody v spreji. 

Nezabudnite hubku na odličovanie pravidelne umývať vodou a mydlom alebo ju jednoducho vyperte v práčke.

späť na začiatok