Dermatologické prípravky, ktoré poskytujú optimálnu toleranciu pre všetky typy citlivej, reaktívnej, intolerantnej alebo alergickej pleti.

Tolérance

Dermatologické prípravky, ktoré poskytujú optimálnu toleranciu pre všetky typy citlivej, reaktívnej, intolerantnej alebo alergickej pleti.

Každodenný život reaktívnej pleti sa riadi neočakávanými okolnosťami: reaguje na všetko, dokonca aj na tie najmenej predvídateľné veci. Existuje niekoľko typov kožnej citlivosti: prípady závažnej neznášanlivosti, pri ktorých je precitlivenosť vnímaná ako hlavné obmedzenie. V miernejších prípadoch táto citlivosť jednoducho znamená potrebu starať sa o pokožku tak, aby bola lepšie hydratovaná s príjemným pocitom a v bezpečí.

Našťastie existujú riešenia, ako sa postarať o svoju pleť a znova získať do určitej miery pokoj!

av_tolerance_natsuko_295-2-1x1

TOLÉRANCE HYDRA-10

Vaša pleť vie, čo potrebuje pre dlhodobú hydratáciu. Naši odborníci zreplikovali jeho zloženie a vytvorili TOLÉRANCE HYDRA-10. Prvý biomimetický hydratačný krém 100% prírodného pôvodu, bohatý na kyselinu hyalurónovú a termálnu vodu Avène, ktoré zabezpečia hydratáciu vašej pleti.

Chýba vašej pleti hydratácia? Hydratačný rad TOLÉRANCE HYDRA-10 je pre vás ako stvorený!  

Naša biomimetická formula sa skladá len z 10 zložiek 100% prírodného pôvodu, ktoré sa už nachádzajú vo vašej pokožke, takže verne napodobňuje jej zloženie. 
TOLÉRANCE HYDRA-10 je v dokonalej harmónii s vašou pokožkou, zachováva mikrobióm a poskytuje intenzívnu hydratáciu počas 48 hodín.

Jeho hlavná prírodná zložka: kyselina hyalurónová. Dokáže zadržať vodu tisícnásobku svojej hmotnosti a intenzívne hydratuje.

 

TOLÉRANCE HYDRA-10

NORMA KVALITY

Krém TOLÉRANCE HYDRA-10

Ideálny pre dlhodobú hydratáciu suchej až veľmi suchej citlivej pleti

  • Intenzívne hydratuje pokožku počas 48 hodín
  • Zachováva mikrobióm
  • 100 % zloženia prírodného pôvodu
  • 0% konzervačných látok

Hydratácia pleti

NORMA KVALITY
HYDRATÁCIA, NA KTORÚ VAŠA PLEŤ ČAKÁ

Moja starostlivosť o pleť, moja hrdinka!

48 hodínIntenzívna hydratácia
100 %zložiek prírodného pôvodu
0 %konzervačných látok – Sterile Cosmetics®

Poznáte výhody biomimetického krému?

Pokožka vie, čo je pre ňu dobré – vie, ako sa chrániť vďaka svojej prirodzenej bariére a čo potrebuje, aby zostala hydratovaná. Preto je prirodzene najlepším zdrojom inšpirácie pri navrhovaní dokonalých hydratačných krémov.

Hydratačné prípravky TOLÉRANCE HYDRA-10 sú inšpirované priamo zložením pokožky, zachovávajú mikrobióm a pokožka ich veľmi dobre znáša.

ZISTITE VIAC O BIOMIMETICKÝCH PRÍPRAVKOCH
av_tolerance_natsuko_199-1x1 475x475

av_tolerance hydra-10_logo cosmetique sterile_2022

STERILNÁ KOZMETIKA®

Záruka účinnosti a bezpečnosti

Laboratóriá Pierre Fabre priniesli revolúciu v dermokozmetike, aby splnili vysoké požiadavky na bezpečnosť citlivej pleti. Spočíva v jedinečnom procese: Sterilná kozmetika®. Vďaka tomuto technologickému pokroku nie sú potrebné konzervačné látky. Zloženie s minimálnym množstvom prísad, sterilizácia výrobkov počas celého výrobného procesu a dokonale uzavreté obaly zaručujú čistotu, bezpečnosť a účinnosť našich výrobkov.

Rady Tolérance HYDRA-10 a Tolérance CONTROL ťažia z tohto technologického pokroku a zaručujú najvyššiu úroveň bezpečnosti a znášanlivosti, ktorú citlivá pokožka potrebuje!

OBJAVTE

JEDINEČNÁ KOMBINÁCIA AKTÍVNYCH LÁTOK

Jadro nášho sortimentu

Termálna voda Avène

AV_EAU-THERMALE_Representation-Eau_png 500x500

Dodáva všetky svoje upokojujúce vlastnosti a pôsobí proti podráždeniu.

Pozrieť viac
av_tolerance_control_visuel_mannequins_2021

Tolérance CONTROL

Dermatologický rad starostlivosti o pleť pre kontrolu reaktivity u precitlivenej, intolerantnej a alergickej pleti

Niektoré ženy majú precitlivenú pleť: reaguje vždy na všetko! Tieto nepredvídateľné kožné reakcie sú skutočným obmedzením v každodennom živote.

Štípanie, začervenanie, pnutie: ide o prejavy nepríjemných pocitov kože spôsobené podnetmi, na ktoré by koža za normálnych okolností nemala reagovať. Ide o tzv. precitlivenosť pokožky. Ako teda môžeme predvídať reakcie, ku ktorým by nemalo dôjsť? 

Dermatologické laboratóriá Avène vyvinuli rad Tolérance CONTROL pozostávajúci z dvoch nových, vysoko inovatívnych produktov starostlivosti o pleť, ktoré okamžite upokojujú pleť a zároveň dlhodobo znižujú jej citlivosť.

Ste pripravení nenechať svoju pleť rozhodovať o vašich reakciách?

 

TOLÉRANCE CONTROL

ČISTENIE S MAXIMÁLNYM OHĽADOM NA TÚ NAJCITLIVEJŠIU PLEŤ

Veľmi jemný odličovač pre citlivú až reaktívnu pleť

  • Čistí a odstraňuje mejkap v jedinom kroku, bez nutnosti oplachovania
  • Nedráždi pokožku, bez parfumácie
  • Z 99 % prírodné zloženie

Vďaka svojej veľmi jemnej textúre sa na pokožke rozplýva. Vysoko koncentrovaný prípravok s termálnou vodou Avène jemne čistí a rešpektuje ochrannú kožnú bariéru, čím predchádza jej pnutiu a podráždeniu.

 

Čistenie pleti

ČISTENIE S MAXIMÁLNYM OHĽADOM NA TÚ NAJCITLIVEJŠIU PLEŤ

TOLÉRANCE CONTROL

NORMA KVALITY

Upokojujúci regeneračný krém

  • Upokojuje a dlhodobo znižuje citlivosť pokožky
  • Intenzívne hydratuje a obnovuje ochrannú bariéru pokožky.
  • Z 98 % prírodné zloženie

Je vaša pokožka precitlivená? Reaguje pri každej príležitosti?
Krém Tolérance CONTROL okamžite upokojuje štípanie, napätie a návaly horúčavy. Zloženie s vysokou znášanlivosťou, testované na pleti náchylnej na alergie, bez parfumácie a konzervačných látok. Je to dokonalý každodenný spojenec pre každý deň, ktorý vám pomôže zvládať nepredvídateľné kožné reakcie!

 

Upokojenie pleti

NORMA KVALITY
KLINICKY PREUKÁZANÁ ÚČINNOSŤ

Moja starostlivosť o pleť, moja hrdinka!

30 sekúnd¹Čas potrebný na upokojenie pokožky
-90 %²štípanie
-70 %²citlivosť pokožky

Dermatologická inovácia

Aktívna látka prispôsobená precitlivenej pleti: DSENSINOSE™

Dermatologické laboratóriá Avène dosiahli ďalší vedecký pokrok vytvorením biotechnologickej aktívnej látky tretej generácie, ktorá pochádza z jedinečnej mikrobioty (biologického dedičstva) termálnej vody Avène: D-Sensinose™.

Prvá mimoriadne upokojujúca postbiotická aktívna látka schopná pôsobiť priamo na senzorické neuróny prítomné v pokožke a regulovať tak jej precitlivenosť.

 

av_tolerance control_social_7_post_3282770138801_hd 472x472

Nové, „inteligentné“ zloženie

 

Naše prípravky majú afinitu k pokožke, dokonale napodobňujú prirodzené zloženie pokožky, aby pôsobili v srdci epidermy. Každá zložka pôsobí cielene, v správnej dávke a na správnom mieste. Tieto prípravky „novej generácie“ poskytujú intenzívnu hydratáciu a dlhodobú obnovu ochrannej kožnej bariéry.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Máte otázku alebo vás niečo zaujíma? Sme tu vždy pre vás

Najbezpečnejším spôsobom, ako zabezpečiť účinnú a prirodzenú hydratáciu, je vybrať si produkt, ktorý je prispôsobený vášmu typu pleti a obsahuje zložky, ktoré sa v pleti prirodzene vyskytujú. Napríklad kyselina hyalurónová, aktívna zložka prirodzene prítomná v pokožke, zohráva dôležitú úlohu pri jej hydratácii, pretože dokáže zadržať vodu tisícnásobku svojej hmotnosť. Je to preto zložka, ktorá by sa mala uprednostniť pri zabezpečovaní prirodzenej hydratácie pleti.

Na dlhotrvajúcu a intenzívnu hydratáciu používajte prípravky prispôsobené vášmu typu pleti. Dbajte na pravidelnú hydratáciu: pravidelne čistite, používajte peeling, hydratujte a vyživujte pleť, aby ste predĺžili účinky hydratácie.
Odporúča sa tiež zabezpečiť dobrú hydratáciu celého tela. Ak denne vypijete 1,5 litra vody a vyhýbate sa príliš mastným, sladkým alebo slaným jedlám, zvýšite svoje šance na dlhodobo zdravú a hydratovanú pleť.

Precitlivená alebo hypersenzitívna koža sa prejavuje opakovanými nepríjemnými pocitmi, ako sú štípanie, pnutie alebo návaly tepla. Niektorí ľudia dokonca hovoria, že ich pokožka „bolí“. Hoci sú tieto pocity voľným okom neviditeľné, môžu znepríjemňovať každodenný život.
Ak cítite diskomfort svojej pleti bez toho, aby ste poznali dôvod, ľahko sa začervená, keď vyleziete zo sprchy, alebo máte pocit pnutia pri zmene teploty, pravdepodobne máte precitlivenú pokožku.

Je dôležité starať sa o pleť každý deň pomocou správnych kozmetických prípravkov. Dbajte na to, aby ste si vyberali šetrné prípravky s vysokou znášanlivosťou, bez potenciálne dráždivých alebo alergizujúcich látok a najlepšie bez parfumov a konzervačných látok.
Na čistenie a odstraňovanie mejkapu je lepšie používať prípravky bez oplachovania, aby ste sa vyhli vysušujúcemu účinku vody z vodovodu, ktorá môže byť niekedy tvrdá. Odporúčame tiež vyberať textúry, ktoré sa dajú aplikovať priamo končekmi prstov, aby ste sa vyhli treniu spojenému s vatovými tampónmi.

Sme si vedomí, že niektoré typy pleti neznesú nič. Vďaka technológii Sterile Cosmetics® môžeme z našich receptúr odstrániť všetky typy konzervačných látok.
Všetky naše produkty Tolérance sa vyrábajú bez parfumácie a v sterilnom prostredí. Sú v dokonale hermeticky uzavretom obale, ktorý zaisťuje ich uchovanie a chráni ich pred rizikom kontaminácie po otvorení. Obsahujú len zložky potrebné na dosiahnutie ich účinnosti, ktoré boli prísne vybrané tak, aby sa zabezpečila ich optimálna znášanlivosť aj u tej najcitlivejšej pokožky.

1 Spokojnosť spotrebiteľov, 25 osôb, 3 mesiace, 2 aplikácie denne. 2 Stupnica citlivosti: hodnotenie klinických a funkčných príznakov podráždenia kože, 25 osôb. Výsledky pozorované bezprostredne po aplikácii krému Tolerance Control. 3 Kinetika hydratačného indexu, 26 osôb.

* Spôsobené suchosťou pokožky. 

späť na začiatok