Dermatologické prípravky, ktoré poskytujú optimálnu toleranciu pre všetky typy citlivej, reaktívnej, intolerantnej alebo alergickej pleti.
Tolérance

Tolérance

Dermatologické prípravky, ktoré poskytujú optimálnu toleranciu pre všetky typy citlivej, reaktívnej, intolerantnej alebo alergickej pleti.

Dermatologické prípravky, ktoré poskytujú optimálnu toleranciu pre všetky typy citlivej, reaktívnej, intolerantnej alebo alergickej pleti.

Každodenný život reaktívnej pleti sa riadi neočakávanými okolnosťami: reaguje na všetko, dokonca aj na tie najpredvídateľnejšie veci. Existuje niekoľko typov kožnej citlivosti: prípady závažnej neznášanlivosti, pri ktorých je precitlivenosť vnímaná ako hlavné obmedzenie. V miernejších prípadoch táto citlivosť jednoducho znamená potrebu starať sa o pokožku tak, aby bola lepšie hydratovaná s príjemným pocitom a v bezpečí.

Našťastie existujú riešenia, ako sa postarať o svoju pleť a navrátiť jej určitý druh pokoja.

av_tolerance_natsuko_295-2-1x1-ETA-BG

Tolérance CONTROL

Dermatologický rad starostlivosti o pleť pre kontrolu reaktivity u precitlivenej, intolerantnej a alergickej pleti

Niektoré ženy majú precitlivenú pokožku: reaguje na všetko.... neustále! Tieto nepredvídateľné kožné reakcie sú skutočným obmedzením v každodennom živote.

Štípanie, začervenanie, napätie: ide o prejavykožného diskomfortu spôsobeného podnetmi, na ktoré by koža za normálnych okolností nemala reagovať. Ide o tzv. precitlivenosť pokožky. Ako teda môžeme predvídať reakcie, ku ktorým by nemalo dôjsť? 

Dermatologické laboratóriá Avène vyvinuli rad Tolérance CONTROL pozostávajúci z dvoch nových, vysoko inovatívnych produktov starostlivosti o pleť, ktoré okamžite upokojujú pleť a zároveň dlhodobo znižujú jej citlivosť.

Ste pripravení prestať nechať svoju pleť rozhodovať o vašich reakciách?

TOLÉRANCE CONTROL

NORMA KVALITY

Upokojujúci regeneračný krém

 • Dlhodobo upokojuje a znižuje citlivosť pleti.
 • Intenzívne hydratuje a obnovuje ochrannú bariéru pokožky.
 • 98 % zložiek prírodného pôvodu

Je vaša pleť precitlivená? Reaguje pri každej príležitosti?
Tolerancia CONTROL krém okamžite zmierňuje štípanie, napätie a návaly horúčavy. Zloženie s vysokou znášanlivosťou, testované na pleti náchylnej na alergie, bez parfumácie a konzervačných látok. Každodenný spojenec na zvládnutie nepredvídateľných kožných reakcií!

 

Upokojenie pleti

NORMA KVALITY
KLINICKY OVERENÁ ÚČINNOSŤ

Moja starostlivosť o pleť, moja hrdinka!

30 sekúnd¹Čas potrebný na upokojenie pleti
-90 %²štípanie
-70 %²citlivosť pleti

TOLÉRANCE CONTROL

ČISTENIE S MAXIMÁLNYM OHĽADOM NA NAJCITLIVEJŠIU PLEŤ

Veľmi jemný odličovač pre citlivú až reaktívnu pleť

 • Čistí a odstraňuje mejkap v jedinom kroku, bez nutnosti oplachovania
 • Nedráždi pleť, bez parfumácie
 • 99 % zložiek prírodného pôvodu

Vďaka svojej veľmi jemnej textúre splynie s pokožkou. Prípravok s vysokým obsahom termálnej vody Avène jemne čistí a rešpektuje ochrannú bariéru pokožky, čím zabraňuje jej napätiu a podráždeniu.

 

Čistenie pleti

ČISTENIE S MAXIMÁLNYM OHĽADOM NA NAJCITLIVEJŠIU PLEŤ
Z tej istej ponuky

A TO NIE JE VŠETKO...

Objavte naše ďalšie produkty

Tolérance CONTROL Upokojujúci obnovujúci balzam Sterilná kozmetika ®

Tolérance CONTROL Upokojujúci obnovujúci balzam Sterilná kozmetika ®

Hydratuje - Upokojuje - Posilňuje kožnú bariéru

JEDINEČNÁ KOMBINÁCIA AKTÍVNYCH LÁTOK

JEDINEČNÁ KOMBINÁCIA AKTÍVNYCH LÁTOK

Jadro nášho sortimentu

 • D-Sensinose™
  D-Sensinose™Patentovaná postbiotická účinná látka upokojuje pokožku a reguluje jej hyperreaktivitu.
 • Termálna voda Avène
  Termálna voda AvènePoskytuje všetky svoje upokojujúce a protidráždivé vlastnosti.

Dermatologická inovácia

Aktívna látka prispôsobená precitlivenej pleti: D-SENSINOSE™

Dermatologické laboratóriá Avène dosiahli ďalší vedecký pokrok vytvorením biotechnologickej aktívnej látky tretej generácie, ktorá pochádza z jedinečnej mikrobioty (biologického dedičstva) termálnej vody Avène: D-Sensinose™.

Prvá mimoriadne upokojujúca postbiotická aktívna látka schopná pôsobiť priamo na senzorické neuróny prítomné v pokožke a regulovať tak jej precitlivenosť.

 

av_tolerance control_social_7_post_3282770138801_hd 472x472

Nové, „inteligentné“ zloženie

 

Zloženie blízke pleti dokonale napodobňuje prirodzené zloženie pokožky a zameriava sa na srdce epidermy. Každá zložka pôsobí cielene, v správnom množstve a na správnom mieste. Tieto prípravky „novej generácie“ poskytujú intenzívnu hydratáciu a dlhodobú obnovu ochrannej kožnej bariéry.

av_tolerance_natsuko_359-1x1 577x577

Tolérance EXTRÊME

Rad pre starostlivosť o citlivú pleť s vysokou znášanlivosťou – čisto a jednoducho.

Príliš veľa sľubov, príliš veľa prísad? 

V našich hydratačných krémoch nemáme čo skrývať.

Žiadne prehnané sľuby ani zbytočné prísady, žiadne konzervačné látky ani parfumácia: len 7 zložiek nevyhnutných na hydratáciu a ochranu citlivej pleti. Nič viac!

Ak si prečítate zoznam INCI, zaručujeme vám, že sa vám hlava nezamotá. Prípravky Tolérance EXTRÊME sa starajú o vašu pleť bez toho, aby ju zaťažovali. Ste pripravení vrátiť sa k základom? 

 

 

TOLÉRANCE EXTRÊME

NORMA KVALITY

Krém

 • Intenzívne hydratuje
 • 0% konzervačných látok a parfumácie

Je vaša citlivá pleť dehydrovaná? Krém Tolérance EXTRÊME sa zameriava na to najdôležitejšie: hydratáciu vďaka 7 základným zložkám, ktoré vaša pleť potrebuje. Nič viac, nič menej. Jeho zloženie s vysokou znášanlivosťou bez konzervačných látok jednoducho rešpektuje kožný mikrobióm.

 

Hydratácia pleti
NORMA KVALITY

TESTOVANÉ A SCHVÁLENÉ

Tento krém používam ako nočný krém. Ráno je moja pleť hĺbkovo hydratovaná, akoby som použila masku.

Julie, 53 rokov03. 06. 2019
Z tej istej ponuky

PODROBNE O NAŠICH PRÍPRAVKOCH

Objavte naše ďalšie prípravky

Tolérance EXTRÊME Čistiace mlieko Sterilná kozmetika®

Tolérance EXTRÊME Čistiace mlieko Sterilná kozmetika®

Odstraňuje mejkap - Upokojuje - Čistí - Odstraňuje make-up

Tolérance EXTRÊME Emulzia Sterilná kozmetika®

Tolérance EXTRÊME Emulzia Sterilná kozmetika®

Upokojuje - Hydratuje

Tolérance EXTRÊME Maska Sterilná kozmetika®

Tolérance EXTRÊME Maska Sterilná kozmetika®

Upokojuje - Hydratuje

Tolérance Veľmi jemný odličovač pre citlivú až reaktívnu pleť

Tolérance Veľmi jemný odličovač pre citlivú až reaktívnu pleť

Odstraňuje mejkap - Upokojuje - Čistí

Hľadám produkt na

av_tolerance-page gamme 477*402

STERILNÁ KOZMETIKA®

Záruka účinnosti a bezpečnosti

Laboratóriá Pierre Fabre priniesli revolúciu v dermokozmetike, aby splnili vysoké požiadavky na bezpečnosť citlivej pleti. Spočíva v jedinečnom procese: Sterilná kozmetika®. Vďaka tejto technologickej vymoženosti už nie sú potrebnékonzervačné látky. Zloženie s minimálnym množstvom prísad, sterilizácia výrobkov počas celého výrobného procesu a dokonale uzavreté obaly zaručujú čistotu, bezpečnosť a účinnosť našich výrobkov.

Rady Tolérance CONTROL a Tolérance EXTRÊME ťažia z tohto technologického pokroku a zaručujú najvyššiu úroveň bezpečnosti a znášanlivosti, ktorú citlivá pokožka potrebuje!

OBJAVTE

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Máte otázku alebo vás niečo zaujíma? Sme tu vždy pre vás

Hypersenzitívna alebo precitlivená koža sa prejavuje opakovanými nepríjemnými pocitmi, ako sú štípanie, pnutie alebo návaly tepla. Niektorí ľudia dokonca hovoria, že ich pokožka „bolí“. Hoci sú tieto pocity voľným okom neviditeľné, môžu znepríjemňovať každodenný život. ​
Ak je vaša pokožka nepríjemná bez toho, aby ste vedeli prečo, ľahko sa začervená, keď vyleziete zo sprchy, alebo máte pocit pnutia pri zmene teploty, pravdepodobne máte precitlivenú pokožku. ​

Je dôležité starať sa o pleť každý deň pomocou správnych kozmetických prípravkov. Dbajte na to, aby ste si vyberali šetrné výrobky s vysokou znášanlivosťou, bez potenciálne dráždivých alebo alergizujúcich látok a najlepšie bez parfumov a konzervačných látok. ​
Na čistenie a odstraňovanie mejkapu je lepšie používať prípravky bez oplachovania, aby ste sa vyhli vysušujúcemu účinku vody z vodovodu, ktorá môže byť niekedy tvrdá. Odporúčame tiež vyberať textúry, ktoré sa dajú aplikovať priamo končekmi prstov, aby ste sa vyhli treniu spojenému s vatovými tampónmi. ​

Sme si vedomí, že niektoré typy pleti neznesú nič. Vďaka technológii Sterile Cosmetics® sme z našich receptúr vylúčili všetky druhy konzervačných látok. ​
Všetky naše produkty Tolérance sa vyrábajú bez parfumácie a v sterilnom prostredí. Sú v dokonale hermeticky uzavretom obale, ktorý zaisťuje ich uchovanie a chráni ich pred rizikom kontaminácie po otvorení. Obsahujú len zložky potrebné na dosiahnutie ich účinnosti, ktoré boli prísne vybrané tak, aby sa zabezpečila ich optimálna znášanlivosť aj u tej najcitlivejšej pokožky. ​

1Spokojnosť spotrebiteľov, 25 osôb, 3 mesiace, 2 aplikácie denne. 2Škála citlivosti: hodnotenie klinických a funkčných príznakov dráždivosti kože, 25 osôb. Výsledky pozorované bezprostredne po aplikácii krému Tolerance Control. 3Kinetika hydratačného indexu, 26 osôb

*V súvislosti so suchou pokožkou.

späť na začiatok