Skvelá ochrana do chladného počasia.
Výživný krém Cold Cream

Výživný krém Cold Cream

Skvelá ochrana do chladného počasia.

Ruky, podobne ako pery, patria k oblastiam s prirodzene nízkym obsahom ochranných lipidov.
V zime sú tieto oblasti neustále vystavené chladu a vetru, čo ďalej prispieva k ich zraniteľnosti. Preto si vyžadujú osobitnú starostlivosť, aby mohli čeliť chladu a nestratili svoje pohodlie a jemnosť.

Dermatologické laboratóriá Avène inovovali tradičné zloženie krému Cold Cream a obohatili ho o výživné, ochranné a zvláčňujúce vlastnosti, aby sme ich mohli rozmaznávať. Dosiahli to najmä nahradením ružovej vody termálnou vodou Avène s uznávanými upokojujúcimi a protidráždivými vlastnosťami. Vďaka tomu je Cold Cream prispôsobený pre citlivú pleť aby mohol ponúknuť kompletnú starostlivosť (a sortiment).

COLD CREAM

ÚČINNÉ RIEŠENIE PRE POŠKODENÉ PERY

Výživný balzam na pery

  • Okamžite vyživuje a chráni suché a veľmi suché pery
  • Malé rozmery, vysoká účinnosť

Chúlostivé, precitlivené... V chladnom počasí sú naše pery vystavené tej najťažšej skúške.

Cold Cream od Avène: kombinácia zložiek z európskeho liekopisu prináša upokojenie, výživu a ochranu suchým alebo veľmi suchým perám, aby sa im uľavilo a zaručilo pohodlie aj v náročných podmienkach. Vďaka nemu vaše pery nikdy nepocítia chlad.

Ochrana pier
ÚČINNÉ RIEŠENIE PRE POŠKODENÉ PERY
PREUKÁZANÁ ÚČINNOSŤ

Moja starostlivosť o pleť, moja hrdinka!

6 hod.¹hydratácia
94 %²Hladká textúra
97 %²Jemné a hydratované pery

COLD CREAM

OCHRANA PROTI CHLADU A UPOKOJUJÚCI PRÍPRAVOK PRE SUCHÉ RUKY

Koncentrovaný krém na ruky

  • Dlhodobá hydratácia
  • Nemastná textúra, ktorá rýchlo preniká do pokožky

Koncentrovaný krém na ruky bohatý na hydratačné účinné látky navráti suchým rukám pružnosť a komfort spolu s ochranou pred vonkajšími vplyvmi. Tento vysoko koncentrovaný Cold Cream od Avène charakterizuje ochranná textúra a jemná vôňa. Ruky zanecháva jemné, nemastné a nelepivé. Vďaka nemu si môžete ihneď po aplikácii nasadiť zimné rukavice!

Hĺbková výživa
OCHRANA PROTI CHLADU A UPOKOJUJÚCI PRÍPRAVOK PRE SUCHÉ RUKY

TESTOVANÉ A SCHVÁLENÉ

Milujem ho! Moja matka ho používala a stále používa. Vďaka nej som to vyskúšala. A tento krém je ideálny, pretože v zime sa mi ruky veľmi rýchlo vysušia a sú bolestivé. Odporúčam ho ľuďom, ktorí majú suchú pleť ako ja. A/alebo len pre potešenie z jej vône a jemnosti.

Elodie, 27 rokov11. 10. 2017

Hľadám produkt Cold Cream na

KOMPLEXNÉ RIEŠENIE AKÉHOKOĽVEK PROBLÉMU

Legendárne zloženie s jedinečnou účinnosťou

Zloženie krému Cold Cream, ktoré sa používa už stáročia, je bezpečnou voľbou pre suchú pokožku. Jej tajomstvo? Zachováva hydrolipidický film pokožky (jej ochranný štít) vďaka zmesi vytvorenej v 2. storočí z včelieho vosku, oleja zo sladkých mandlí, ružovej vody a boritanu sodného. Hoci sa zloženie môže líšiť, cieľom je vždy chrániť pokožku tým, čo z prírody najlepšie chráni a vyživuje.

Naše laboratóriá zmodernizovali túto starostlivosť o pleť tak, aby bola prispôsobená aj tej najcitlivejšej pleti, a to vďaka prírodnému zloženiu kombinujúcemu minerálny olej a včelí vosk, ktoré posilňujú ochrannú kožnú bariéru, a samozrejme vďaka termálnej vode Avène s upokojujúcimi a zvláčňujúcimi vlastnosťami.

Krém Avène Cold Cream tak poskytuje komplexnú a vysoko výživnú ochranu pier, rúk a suchej pokožky. Rad Cold Cream, ktorý bol testovaný v extrémne nízkych teplotách (až do -25 °C), odoláva najnižším teplotám a poskytuje pohodlie a výživu aj v tých najextrémnejších podmienkach.

av_packshot composition_cold cream_nature orte_still life product background_473x473

ČASTÉ OTÁZKY

Máte otázku alebo vám niečo robí starosti? Sme vám vždy poruke

Výrobky Cold Cream sú vhodné pre celú rodinu: dojčatá, deti aj dospelých. Vďaka bohatému obsahu bieleho včelieho vosku chráni tento ošetrujúci prípravok chráni detskú pokožku pred vonkajšími nepriaznivými vplyvmi a poskytuje okamžitý príjemný pocit.
Výživný balzam na pery s krémom Cold Cream je ideálny na ochranu detských pier od 2 rokov pred vonkajšími vplyvmi.

Tradičná receptúra bola zmodernizovaná tak, aby poskytovala hĺbkovú výživu a zároveň mala vynikajúce senzorické vlastnosti. Na základe našich skúseností so zložením ponúkame vyživujúce a zároveň nelepivé produkty, ktoré sa dokonale hodia na každodenné použitie.

Áno, produkty Cold Cream pre starostlivosť o pery slúžia ako hydratačný a ochranný základ. Vaše pery budú jemnejšie, príjemné a pripravené na nanesenie rúžu, ktorý ich ešte viac zvýrazní!

¹Hydratačný index meraný korneometriou. Jednotlivé aplikácie. ²% spokojných, hodnotilo 65 subjektov. Najmenej dve aplikácie denne počas 21 dní.

späť na začiatok