Starostlivosť proti vráskam

Starostlivosť proti vráskam

Produkty proti starnutiu pôsobia proti vráskam, jemným linkám a strate pevnosti, ktoré sú varovnými príznakmi starnutia. Sérum proti starnutiu, krém proti vráskam, krém na okolie očí: reagujte výberom najúčinnejších prípravkov proti vráskam pre starnúcu pleť.

Filtrovanie produktov
Filtrovanie produktov

11 results "Starostlivosť proti vráskam"

BLIŽŠIE INFORMÁCIE
BLIŽŠIE INFORMÁCIE

V akom veku začať používať prípravky proti vráskam?

Pokiaľ ide o starnutie pleti, nie sme všetci rovnakí. U niektorých ľudí sa vek prejavuje rýchlejšie ako u iných, najmä preto, že na vznik mimických vrások má vplyv niekoľko ďalších faktorov. Zdravá strava, dostatok spánku, striedma konzumácia alkoholu a tabaku a najmä kvalitná ochrana pred slnkom pomáhajú oddialiť príznaky starnutia.  

Neexistuje teda presné pravidlo, v akom veku začať používať prípravky proti vráskam. Od 30. roku života sa bunky regenerujú pomalšie, preto sa tento vek odporúča najčastejšie. V prípade potreby však môžete začať aj v mladšom veku. Vieme, že suchá pleť má tendenciu starnúť rýchlejšie ako mastná. Najdôležitejšie je používať krém proti vráskam prispôsobený vášmu veku.

Ako sa zbaviť vrások na tvári?

Ktorý produkt proti vráskam si vybrať?

Výber prípravku proti vráskam závisí od typu vašej pleti a prípadných nedokonalostí. Skôr ako začnete používať produkty proti starnutiu, musíte najprv riešiť nedokonalosti.

Jemné vrásky

Pre mladú pleť odporúčame antioxidačné prípravky, ktoré zabraňujú vzniku jemných vrások. Nočný peelingový krém A-Oxitive je prípravok prevencie prvých vrások. Naneste ho na tvár a krk večer pred spaním, aby ste sa ráno zobudili s rozžiarenou pleťou. Všimnite si, že ideálnym časom na používanie prípravkov proti vráskam je noc, pretože vtedy sa pleť najviac regeneruje a aktívne látky v prípravkoch proti starnutiu jej najviac prospievajú.

Na druhej strane venujte osobitnú pozornosť krehkým oblastiam, kde sa známky starnutia objavujú ako prvé: okoliu očí. Večer naneste očný vyhladzujúci krém A-Oxitive špičkou prstenníka v množstve zodpovedajúcom veľkosti hrášku a poklopkaním ho vmasírujte do pleti okolo očí. Vyhlaďte obočie a jemne poklepte smerom k spodnému viečku.

Existujúce vrásky

Pre zrelšie typy pleti a viditeľnejšie vrásky sú vhodné cielenejšie aktívne látky, ako je kyselina hyalurónová, peptidy a antioxidačné polyfenoly. Predstavíme našu odporúčanú starostlivosť proti viditeľným vráskam:

 1. Ráno naneste dennú vyhladzujúcu emulziu Physiolift pre citlivú a zmiešanú pleť alebo vyhladzujúci krém pre suchú alebo veľmi suchú pleť. Tieto produkty proti vráskam, bohaté na kyselinu hyalurónovú a antioxidanty, zlepšujú štruktúru pleti a zjemňujú ju, čím ju spevňujú a vyhladzujú.
 2. Na noc si vyberte nočný vyhladzujúci regeneračný balzam Physiolift, ktorý počas spánku uvoľňuje vaše črty a redukuje vrásky, aby vaša pleť po prebudení žiarila.
 3. Vyhlaďte krehké a citlivé partie najviac poznamenané vekom pomocou očného krému Physiolift. Redukuje jemné aj hlbšie vrásky a zároveň odstraňuje vačky, ktoré sú s vekom viditeľnejšie.

Strata pevnosti

Pre zrelú pleť je k dispozícii sérum proti vráskam, ktoré ju spevní, a cielené produkty starostlivosti o pleť, ktoré sú lepšie prispôsobené jej potrebám.

 • Denný krém DermAbsolu a upokojujúci nočný balzam sú ideálne na obnovenie hutnosti a pohodlia vašej pleti.
 • Sérum DermAbsolu dodá vašej pleti svieži a mladistvý vzhľad.
 • Omladzujúci očný krém DermAbsolu pôsobí na ochabnutú pokožku okolo očí a redukuje tmavé kruhy.

Ako sa vyhnúť vráskam?

Niekoľko tipov, ako udržať pleť pružnú a oddialiť vznik vrások:

 • Ráno a večer používajte čistiaci prípravok na tvár alebo odličovač na odstránenie nečistôt, udržanie mladistvého vzhľadu a optimalizáciu účinnosti starostlivosti proti vráskam.
 • Intenzívne hydratujte svoju pleť ráno aj večer – objavte naše hydratačné krémy na tvár. Využite túto chvíľu a jemnými krúživými pohybmi urobte masáž od vonkajších kútikov oka smerom k obočiu.
 • Pravidelne ošetrujte svoju pleť doma pomocou jemného gélového peelingu a upokojujúcej rozjasňujúcej masky.
 • Jedzte zdravú, vyváženú stravu bohatú na antioxidanty (zelený čaj, marhule, červená repa, kapusta atď.) a omega-3 mastné kyseliny. A nezabudnite vypiť aspoň liter vody denne!
 • Pred slnkom, ktoré je hlavnou príčinou starnutia pokožky, sa musíte chrániť používaním ochranného prípravku prispôsobeného vášmu fototypu.
 • Venujte pozornosť kvalite a množstvu spánku.
späť na začiatok