av_tolerance control_social_7_post_3282770138801_hd  1440*579
Zdroj troch postbiotických aktívnych látok

AQUAPHILUS DOLOMIAE Zdroj troch postbiotických aktívnych látok

Po viac ako 12 rokoch práce výskumníci spoločnosti Pierre Fabre Research zistili, že existuje aj iná termálna voda ako minerálna. Odhalili tajomstvo jedinečného a doposiaľ neznámeho mikroorganizmu.
Mikroflóru spojenú s výnimočnou čistotou okolitého prostredia, ktorú pomenovali Aquaphilus Dolomiae. Táto baktéria, ktorá sa nevyskytuje v žiadnom inom ekosystéme na svete, je zdrojom aktívnych látok, ktoré čiastočne prispievajú k účinnosti termálnej vody Avène.

I-modulia®, prvá postbiotická účinná látka s priamym účinkom proti svrbeniu

Termálna voda Avène je známa svojím upokojujúcim a protidráždivým účinkom na pokožku, ktorý je čiastočne vysvetlený jej jedinečnou biologickou charakteristikou: Aquaphilus Dolomiae. Táto mikroflóra, izolovaná a následne posilnená pomocou biotechnológie, je zdrojom prvej postbiotickej aktívnej látky pôsobiacej proti podráždeniu: I-modulia®

Zmierňuje svrbenie, prináša úľavu pri atopickej dermatitíde a má merateľné účinky pri ekzéme. Je základom radu XeraCalm A.D. Rad starostlivosti o pokožku navrhnutý presne tak, aby zmiernil a eliminoval svrbenie už po 5 dňoch.

  • <span class="ezstring-field">av_instit-doctor-skin-patient-hdrvb-square</span>
  • <span class="ezstring-field">av_thermal spring water spray - xeracalm soothing concentrate_social_1_post_3282779003131_328277-1-jpg_368x460</span>
  • <span class="ezstring-field">av_instit-children-hydrotherapy-center hdrvb-square_368x460</span>

[C+-Restore]™ obnovujúcu látka pre citlivú pleť

Regeneračné účinky termálnej vody Avène boli vedecky preukázané a laboratórne overené. Aby porozumeli tomuto opravnému mechanizmu, vedci z mikrobioty termálnej vody Avène izolovali a patentovali látku [C+-Restore]™. Jedinečná postbiotická aktívna látka novej generácie, ktorá podporuje obnovu epidermis a je základom radu Cicalfate+.

V kombinácii s antibakteriálnym komplexom medi a zinku a upokojujúcou a protidráždivou termálnou vodou Avène pomáha obnoviť podráždenú citlivú pokožku až na 48 hodín.

av_thermal spring water_spray_social_13_post_3282779003131_hd

Pracujeme opačným smerom ako pri tvorbe liekov, keď začíname s molekulou a testujeme jej aktivitu. Ide o fascinujúcu, hĺbkovú analýzu.

D-Sensinose™, inovácia na kontrolu hyperreaktivity pokožky

Termálna voda Avène má upokojujúce účinky a pôsobí proti podráždeniu vďaka svojej jedinečnej dualite minerálnej a biologickej povahy. Naši výskumníci získali z tejto vody jedinečnú a patentovanú postbiotickú aktívnu látku: D-Sensinose™. Reguluje všetku precitlivenosť pleti a svoje schopnosti prepožičiava nášmu radu starostlivosti o pleť Tolérance CONTROL. Okamžite upokojuje precitlivenú pokožku a dlhodobo reguluje jej reaktivitu. Pleti prináša upokojujúcu úľavu do 30 sekúnd a obnovuje jej ochrannú kožnú bariéru na 48 hodín.

 

Táto tretia postbiotická aktívna látka v sebe sústredí všetko vnútorné bohatstvo Aquaphilus Dolomiae.

Katia Ravard-HelfferManažérka projektu inovácie Eau Thermale Avène
späť na začiatok