Rozjasňujúce prípravky

Rozjasňujúce prípravky

Unavená tvár, mdlá pleť, šedá pleť, nevzhľadná pleť, to všetko sú príznaky unavenej pleti. Rozjasnite svoju pleť a získajte svieži a zdravo žiarivý vzhľad. Cieľ: zdravo žiarivá pleť!

Filtrovanie produktov
Filtrovanie produktov

5 results "Rozjasňujúce prípravky"

BLIŽŠIE INFORMÁCIE
BLIŽŠIE INFORMÁCIE

Čo je to mdlá pleť?

Príznakmi mdlej pleti sú sivý nádych pleti, nesúrodosť a únava tváre. Tieto príznaky môžu zahŕňať aj jemné vrásky, tiene alebo tmavé škvrny na určitých miestach tváre. Vystavenie slnku ich zvyčajne stmaví.

Unavené oči a „zlá pleť“ sú príznaky, ktoré si zaslúžia prípravky určené na rozjasnenie mdlej pleti.

Príčiny mdlej pleti

Nedostatočný spánok, zimné teploty, hormonálna nerovnováha, únava a stres môžu viesť k mdlej a unavenej pleti. Môžu sa na tom podieľať aj iné vonkajšie faktory, ako napríklad fajčenie, znečistenie alebo nekvalitná strava. Dusivé častice vyskytujúce sa v mestách zaťažujú tvár toxínmi a voľnými radikálmi.

Obnova buniek je narušená, krvný obeh sa spomaľuje, nečistoty sa hromadia. To všetko prispieva k nerovnomernej štruktúre pleti a jej stmavnutiu.

Ako dosiahnuť zdravú a žiarivú pleť?

Ak chcete oživiť mdlú pleť, musíte ju opäť rozžiariť pomocou rutiny starostlivosti prispôsobenej mdlej pleti a zdravému životnému štýlu.

Predovšetkým si musíte osvojiť správne návyky:

 • pravidelný a dostatočný spánok,
 • zdravá a vyvážená strava bohatá na vitamíny a minerály,
 • pravidelná fyzická aktivita na okysličenie tkanív.

Pokiaľ ide o starostlivosť o pleť, predstavíme niekoľko krokov skrášľujúcej rutiny určenej na rozjasnenie pleti:

 1. Mejkap vždy odstraňujte pomocou micelárnej vody. Okrem odlíčenia očí a mejkapu táto pleťová voda odstraňuje z pleti aj čiastočky nečistôt. Zanecháva pleť sviežu a hydratovanú.
 2. Upokojte svoju tvár jemnou hmlou termálnej vody v spreji.
 3. Na komplexné revitalizačné ošetrenie použite rozjasňujúce sérum. Ráno a večer naneste niekoľko kvapiek na tvár a krúživými pohybmi vmasírujte.
 4. Oživte svoj pohľad pomocou . Špička aplikátora umožňuje zmierniť známky únavy v okolí očí: opuchy, tmavé kruhy alebo jemné vrásky. Pre ranný žiarivý vzhľad!
 5. Ráno a večer hydratujte mdlú pleť pomocou revitalizačného veľmi výživného krému pre suchú pleť. K dispozícii je aj krém s hustejšou textúrou, ktorá je vhodná pre veľmi suchú pleť. Tieto prípravky sú nevyhnutné na stimuláciu kožných buniek a zásobovanie pleti vitamínmi. Stručne povedané: zbavte sa známok únavy a rozjasnite svoju pleť!

Ak máte zmiešanú až mastnú pleť, vyberte si osviežujúci zmatňujúci fluid, ktorý ju ochráni, dodá jej energiu a bojuje proti známkam únavy. Pleť bude viditeľne čistejšia a žiarivejšia.

Vyskúšajte aj ďalšie dva špeciálne produkty, ktoré sa používajú raz týždenne. Ich cieľom je regulovať obnovu buniek a dodať energiu unavenej pleti:

 • Jemný gélový peeling šetrne odstraňuje odumreté kožné bunky, vyhladzuje štruktúru pleti a zjednocuje ju pre žiarivý vzhľad tváre.
 • Upokojujúca rozjasňujúca maska bohatá na termálnu vodu Avène a hydratačné a vyživujúce aktívne látky zbavuje pleť nedokonalostí, regeneruje ju a obnovuje jej jas .

Najlepšie výsledky dosiahnete, ak ich budete používať postupne, aspoň raz týždenne.

Ako používať mejkap na korekciu mdlej pleti?

Na korekciu šedej pleti možno použiť aj mejkap. Predstavíme niekoľko tipov z našich laboratórií, ako si dopriať zdravú žiarivú pleť za pár minút pomocou make-upu:

 1. Upravte nevzhľadné tiene na tvári pomocou korektora v tyčinke. Žltá tyčinka maskuje modrasté tmavé kruhy, zatiaľ čo koralový korektor neutralizuje hnedé škvrny a tmavé kruhy unavených očí.
 2. Zjednoťte tón pleti na tvári pomocou tekutého krycieho mejkapu. Vďaka komplexu fotokorektívnych pigmentov jemne a prirodzene zjednocuje a rozjasňuje unavenú pleť.
 3. Doveďte svoj mejkap k dokonalosti pomocou mozaikového púdra Healthy Glow. Pomocou špičky štetca naneste malé množstvo na stred hornej pery a po stranách tváre, aby ste okamžite rozjasnili mdlú pleť a dosiahli žiarivý a rozjasnený vzhľad.
späť na začiatok