Odhaľte krásu citlivej pleti.
Les Essentiels

Les Essentiels

Odhaľte krásu citlivej pleti.

Môžete si dopriať krásnu a žiarivú pleť, aj keď ju máte citlivú. Považujeme ju za právo a snažíme sa ju ponúknuť tým typom pleti, ktoré si zaslúžia osobitnú pozornosť a primeranú starostlivosť pre udržanie rovnováhy a vitality.

Tvárou v tvár každodenným nepriaznivým vplyvom a oxidačnému stresu, ktorý ich oslabuje, ponúkame prispôsobené čistiace a ošetrujúce prípravky, ktoré vašu (citlivú) pleť upokojujú, chránia a predovšetkým jej dodávajú lepší pocit.

Dermatologické laboratóriá Avène, špecialisti na citlivú pleť, vyvinuli rad čistiacich prípravkov, odličovačov a produktov pre každodenné použitie, ktoré chránia, osviežujú a prebúdzajú prirodzenú krásu citlivej pleti. Zaručujú znášanlivosť, jednoduchosť a potešenie zmyslov. Ideálne pre každého, kto sa chce sústrediť na to podstatné!

LES ESSENTIELS

NORMA KVALITY

Micelárna voda

 • 3 v 1: Čistí, odstraňuje mejkap a upokojuje
 • Všetky typy citlivej pleti. Tvár, oči, pery

Prvým krokom ku krásnej a zdravej pleti je správne každodenné čistenie! Ak chcete jemne odstrániť mejkap a nečistoty, vyberte si micelárnu vodu. Odstraňuje mejkap a čistí (dokonca aj čiastočky nečistôt), dodáva jemnosť a sviežosť v jednom rýchlom a jednoduchom kroku. Prípravok, ktorý sa neoplachuje, rešpektuje integritu citlivej pokožky a upokojuje ju vďaka vysokej koncentrácii termálnej vody Avène.

Jemne čistí moju pleť
NORMA KVALITY
KLINICKY OVERENÁ ÚČINNOSŤ

Moja starostlivosť o pleť, moja hrdinka!

3 účinkyČistí, odstraňuje mejkap, upokojuje
98 %¹Účinnosť proti znečisteniu
96 %²Pleť je lepšie hydratovaná, pružnejšia a jemnejšia

LES ESSENTIELS

OCHRANNÁ A VYŽIVUJÚCA KAŽDODENNÁ STAROSTLIVOSŤ

Revitalizačné vyživujúce krémy

 • Intenzívne vyživuje suchú až veľmi suchú pleť
 • Dlhodobá úľava od nepríjemných pocitov

Revitalizačné vyživujúce krémy bohaté na zvláčňujúce oleje a termálnu vodu Avène obnovujú komfort, pružnosť a upokojujú pleť svojou krémovou, rozplývajúcou sa textúrou. Výsledkom je svieža a žiarivá pleť po celý rok!

Objavte revitalizačný výživný krémObjavte BOHATÝ revitalizačný výživný krém
OCHRANNÁ A VYŽIVUJÚCA KAŽDODENNÁ STAROSTLIVOSŤ

LES ESSENTIELS

UPOKOJUJÚCA STAROSTLIVOSŤ

Upokojujúca rozjasňujúca maska

 • Intenzívne upokojuje a hydratuje pleť.
 • Zanecháva ju pružnú, jemnú a nádherne žiarivú

Zahaľte svoju pleť do tejto ochrannej krémovej textúry, ktorá intenzívne hydratuje unavenú a citlivú pleť. Je bohatý na termálnu vodu Avène a poskytuje koktail výživných a hydratačných látok, ktoré obnovujú ochrannú bariéru pokožky a viditeľne upokojujú pleť. Pleť získava späť svoju jemnosť a jas a zároveň je lepšie chránená pred každodennými nepriaznivými vplyvmi. 

Upokojenie citlivej pleti
UPOKOJUJÚCA STAROSTLIVOSŤ

TESTOVANÉ A SCHVÁLENÉ

Táto maska je fantastická. Nedávno som ju objavila a spôsobuje skutočnú radosť v mojej starostlivosti o pleť. Teraz ju používam dvakrát týždenne po jemnom čistiacom peelingu Avène. Po použití je moja pleť detsky jemná. Okrem toho obsahuje kvapku termálnej vody. Odporúčam ju.

Audrey, 28 rokov16. 03. 2019

Hľadám prípravok Les Essentiels

JEDINEČNÁ KOMBINÁCIA AKTÍVNYCH LÁTOK

JEDINEČNÁ KOMBINÁCIA AKTÍVNYCH LÁTOK

Jadro nášho sortimentu

 • <h4 class="">Pr&iacute;rodn&yacute; extrakt z &#269;erven&eacute;ho ovocia</h4><p>Patentovan&aacute; &uacute;&#269;inn&aacute; l&aacute;tka, ktor&aacute; obnovuje ochrann&uacute; bari&eacute;ru poko&#382;ky a dod&aacute;va pleti energiu.</p>
  Prírodný extrakt z červeného ovociaPatentovaná účinná látka, ktorá obnovuje ochrannú bariéru pokožky a dodáva pleti energiu.
 • <h4 class="">Provitam&iacute;n E</h4><p>Siln&yacute; <strong></strong>antioxidant so z&aacute;sobovac&iacute;m &uacute;&#269;inkom, ktor&yacute; chr&aacute;ni pred &scaron;kodliv&yacute;mi &uacute;&#269;inkami vo&#318;n&yacute;ch radik&aacute;lov.</p>
  Provitamín ESilný antioxidant so zásobovacím účinkom, ktorý chráni pred škodlivými účinkami voľných radikálov.
 • <h4 class="">Term&aacute;lna voda Av&egrave;ne</h4><p>Poskytuje v&scaron;etky svoje <em></em>upokojuj&uacute;ce a protidr&aacute;&#382;div&eacute; vlastnosti.</p>
  Termálna voda AvènePoskytuje všetky svoje upokojujúce a protidráždivé vlastnosti.

POTEŠENIE PRE ZMYSLY

Ošetrujúce textúry prispôsobené každému typu citlivej pleti

 

Galenické zloženie výrobkov Les Essentiels je pokladom, ktorý uspokojí každý typ citlivej pleti, reaguje na jej potreby a zároveň má najpríjemnejšiu a najúčinnejšiu textúru. Sme tu, aby sme vám povedali všetko, prípad od prípadu. 

Všetky typy citlivej pleti

Rozjasňujúce sérum

Svieža textúra s púdrovo ružovým efektom, ktorá kombinuje vyhladzujúce účinky refinylu s rozjasňujúcimi látkami, ktoré znižujú známky únavy a jemne rozjasňujú pleť.

 

AV_ESSENTIALS_17-texture_compo serum 2-png 473x284
AV_LESESSENTIELS_2019_SOUTHINGRADIANCEMASK_TEXTURE 417x242

Všetky typy citlivej pleti

Upokojujúca rozjasňujúca maska

Ľahká, nemastná textúra bohatá na zmatňujúce púdre, ktorá navodzuje pocit „nahej pleti“. Pleť nevykazuje známky únavy a je viditeľne čistejšia a žiarivejšia.

 

(Veľmi) suchá pleť

Revitalizačné vyživné krémy

Na výber máte dve možnosti neodolateľný rozplývajúci sa krém s upokojujúcimi zvláčňujúcimi olejmi, ktorý splynie s pleťou a ľahko ju vyplní bez toho, aby bola mastná alebo lepkavá, alebo hebký krém, bohatý na zvláčňujúce oleje, bambucké maslo a vyživujúce vosky, ktorý zanecháva saténovo jemný povrch. 

av_les-essentiels_revitalizing-nourishing-creams_texture 396x319

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Máte otázku alebo vás niečo zaujíma? Sme tu vždy pre vás

Začnite jemným peelingom tváre a krku, ktorý vykonávajte ľahkými krúživými pohybmi. Potom namočte 2 vreckovky do termálnej vody a priložte si ich na pravú a ľavú stranu tváre ako masku: Nechajte pôsobiť 10 minút. Nakoniec naneste hrubú vrstvu hydratačnej a upokojujúcej masky, ktorá prenikne do pokožky a ochráni ju.

Áno, je to možné pomocou jemného prípravku prispôsobeného citlivej pokožke. Textúra takéhoto výrobku musí byť jemná a príjemná. Ak je vaša pokožka citlivá, odporúčame vám vykonávať exfoliáciu len raz týždenne. Robte krúživé pohyby, netlačte príliš silno a potom prípravok dobre opláchnite čistou vodou. Keď je čas osušiť pokožku, urobte to jemným prikladaním uteráku.

Čistiace mlieko umožňuje veľmi šetrné odstránenie mejkapu z tváre a očí. Krúživými pohybmi ho vmasírujte do pokožky tváre a krku a potom ho odstráňte vatovým tampónom namočeným v pleťovej vode alebo vo vode. Prípadne naneste čistiace mlieko na vatový tampón a aplikujte ho od stredu tváre smerom von.
Ak cítite potrebu opláchnuť si tvár vodou, môžete tak samozrejme urobiť. Ak chcete neutralizovať tvrdosť vody z vodovodu, jednoducho ukončite čistenie tonikom alebo pleť postriekajte termálnou vodou.

1Klinický test vykonaný u 24 osôb (jednorazová aplikácia, veľkosť testovaných častíc v rozsahu 0–80 µm, výsledky po 3 výteroch vatovým tampónom). 2Test vykonaný pod dermatologickou a oftalmologickou kontrolou u 30 žien s citlivou pleťou, z ktorých 82 % má zároveň citlivé oči.

späť na začiatok