Pre pokojnú pokožku a bezstarostný život
Pre zdravie citlivej pokožky

Pre zdravie citlivej pokožky

Pre pokojnú pokožku a bezstarostný život

Hoci blahodarné účinky termálnej vody Avène zostali dlho neobjasnené, naše štúdie už viac ako 30 rokov vedecky dokazujú jej upokojujúce účinky. Túto mimoriadnu aktívnu látku a našu dermatologickú expertízu denne využívame pri starostlivosti o vašu citlivú pokožku v Hydroterapeutickom centre Avène a v našich výrobkoch starostlivosti o pleť, aby sme vašu pleť upokojili a uľahčili vám život.

PRI PRAMENI NAŠEJ HISTÓRIE

Pri prameni našej histórie sa stretáva príroda a človek. Termálna voda Avène sa používa už od pradávna. Jedinečná aktívna látka, ktorá je srdcom našej značky Eau Thermale Avène, vytvorená v roku 1990 a venovaná citlivej pleti. 

Zistite viac o našej histórii

 

Hydroterapeutické centrum Avène

Toto hydroterapeutické centrum, ktoré sa venuje dermatológii a nachádza sa len kúsok od prameňa v regionálnom národnom parku Haut-Languedoc, uplatňuje vedecký prístup ku kúpeľníctvu: spája termálnu vodu s vedeckým výskumom a vykonáva procedúry pod lekárskym dohľadom. Pacienti môžu využiť individuálny program starostlivosti a semináre pod vedením tímu odborníkov, ktorí ich vybavia zručnosťami a znalosťami, aby si mohli uľahčiť každodenný život.
Odpočinok vo vode a v prírode, ktorá vám dobije baterky.

AV_instit-water-labo-science-hd

 

Vedecké základy
Termálna voda Avène

Účinky termálnej vody Avène boli vedecky dokázané. Viac ako 150 základných a klinických štúdií a viac ako 50 publikácií v medzinárodných lekárskych časopisoch potvrdzuje jej upokojujúce, protidráždivé a zjemňujúce účinky.
Z jej jedinečnej mikroflóry boli vyvinuté inovatívne postbiotické aktívne látky, ktoré poskytujú riešenia prispôsobené potrebám tej najcitlivejšej pokožky.
Naše výskumné tímy pokračujú v skúmaní tejto jedinečnej vody s využitím odborných znalostí a vedomostí získaných za posledných 30 rokov.

 

späť na začiatok