av_instit-sensicure8-shower-hdrvb 1735x477 16x9

VIAC AKO LEN VODA. ZDROJ NAŠEJ STAROSTLIVOSTI O POKOŽKU. Štyri veci, ktoré by ste mali vedieť o termálnej vode Avène

Po viac ako 50 rokoch putovania podzemím, obohatení o minerálne a stopové prvky v kontakte s dolomitickými horninami, stretnutie s mikroflórou predkov Aquaphilus Dolomiae, ktorá je zdrojom aktívnych látok, na povrch vyviera termálna voda Avène s jedinečným zložením.

1. Oveľa viac ako obyčajná minerálna voda

Vďaka dokonalému pomeru vápnika a horčíka, neutrálnemu pH, bohatému obsahu silikónov a biologickým aktívnym látkam má voda upokojujúce a hojivé vlastnosti vhodné pre najcitlivejšiu pokožku. Je jediná na svete s týmto konkrétnym zložením. To je rozdiel medzi termálnou vodou a minerálnou vodou.

2. Zdroj postbiotických aktívnych látok

Pôvodná a špecifická mikroflóra Aquaphilus Dolomiae produkuje v termálnej vode Avène aktívne látky, ktoré obnovujú rovnováhu a pôsobia protizápalovo a proti podráždeniu.

Naši výskumníci skúmajú tieto účinky nepretržite už 18 rokov. Vďaka ich biotechnologickým znalostiam boli vyvinuté tri silné postbiotické aktívne látky s cielenou účinnosťou.

av_aquadolomiae_microscope_website 1x1

Nechceme termálnu vodu Avène jednoducho vziať a použiť. Chceme sa o ňu starať.

Sandrine BESSOU-TOUYAVedúca Centra pre výskum vody a riaditeľka aplikovaného výskumu pre výskum a vývoj dermokozmetiky v oblasti osobnej starostlivosti
AV_Institutional_Instagram_Post_Quarter3-2018_Hydrotherapy baths and treatment_Low-resolution_2 473x473

3. Známe a uznávané vlastnosti

Výsledky sú k dispozícii: kvantifikované, vysvetlené, preukázané. Jej účinnosť potvrdzuje viac ako 150 vedeckých štúdií. Každú sezónu prichádza do Hydroterapeutického centra Avène viac ako 3 000 pacientov všetkých vekových kategórií, ktorí trpia vážnymi dermatologickými ochoreniami, ako sú ekzémy, lupienka alebo sekundárne účinky súvisiace s onkologickou liečbou.

  • <span class="ezstring-field">av_instit-hydrotherapy-treatment-compress-kid-hdrvb-square_368x460</span>
  • <span class="ezstring-field">av_instit-hydrotherapy-treatment-water-massage-kid-hdrvb-square_368x460</span>
  • <span class="ezstring-field">av_instit-sensicure5-hdrvb-square_368x460</span>

4. Veľmi chránený prírodný klenot

Dermatologické laboratóriá Avène venujú veľkú pozornosť celému impluviu Avène v srdci regionálneho prírodného parku Haut-Languedoc.

Vlastniť takýto zdroj je privilégium. Preto je samozrejmé, že sa o neho starostlivo staráme, aby sme ho zachovali pre budúce generácie.

Objavte tajomstvo impluvia Avène

av_instit-impluvium-forest-hdrvb-square 1x1
späť na začiatok