Čistiaca a ošetrujúca rutina pre každodenný príjemný zážitok.
Body

Body

Čistiaca a ošetrujúca rutina pre každodenný príjemný zážitok.

Citlivá, niekedy suchá alebo dehydrovaná pokožka si vyžaduje každodennú starostlivosť. Ale ako vieme, nie vždy je ľahké urobiť (alebo nájsť) si čas, ktorý potrebujete pre seba. Je to však nevyhnutný čas, ktorý by ste si mali vyhradiť pre správny začiatok alebo koniec dňa.

Dermatologické laboratóriá Avène vyvinuli rad hygienických a ošetrujúcich prípravkov, ktoré spájajú účinnosť a potešenie zmyslov, aby sa vaša každodenná starostlivosť o pleť stala dôležitým okamihom – okamihom potešenia.

Telo

JEMNÉ ČISTENIE

Jemný sprchový gél

  • Zložky obohatené o hydratačné látky rastlinného pôvodu
  • Biologicky rozložiteľné* zloženie

S jemným sprchovacím gélom sa sprchovanie stane skutočným potešením. Jeho jemný umývací základ šetrne čistí aj tú najcitlivejšiu pokožku. Výsledkom je jemná, pružná a hydratovaná pokožka, ktorá je pripravená na následnú starostlivosť!

Moja jemná starostlivosť pri sprchovaní
JEMNÉ ČISTENIE

Telo

INTENZÍVNA HYDRATÁCIA

Hydratačný telový balzam

  • Hydratácia až 24 hodín1
  • Rýchlo sa vstrebáva, je nemastný a nelepí

Hydratačný telový balzam poskytuje pleti intenzívnu a dlhotrvajúcu hydratáciu. Pokožka je zamatovo jemná, pružná a hydratovaná až 24 hodín1. Jeho hebká krémová textúra vám poskytne skutočné pohodlie. Kto by to nechcel?! 

Moja denná dávka hydratácie
INTENZÍVNA HYDRATÁCIA

TESTOVANÉ A SCHVÁLENÉ

Prípravok, ktorý vás rozmaznáva dokonalou textúrou a zanecháva vašu pleť nádherne hebkú s jemnou vôňou. Vrelo odporúčam.

Nathalie, 50 rokov13. 10. 2019

Telo

24-HODINOVÁ OCHRANA

Telový dezodorant 24h²

  • Dlhotrvajúca sviežosť
  • Vhodné aj po holení alebo depilácii

Viac ako dezodorant, skutočná starostlivosť. Telový dezodorant 24h2 rešpektuje prirodzenú fyziológiu pokožky, chráni ju pred zápachom a znižuje vlhkosť. Zloženie s vysokou znášanlivosťou, ktoré nezanecháva biele ani žlté stopy, zanecháva pokožku jemnú, hydratovanú a chránenú. Prežite svoj deň s plnou sebadôverou. 

Moja ochrana sviežosti
24-HODINOVÁ OCHRANA
Z tej istej ponuky

TO NIE JE VŠETKO…

Objavte naše ďalšie prípravky

Jemný telový peeling

Jemný telový peeling

Peeling

BODY Ošetrujúci telový olej

BODY Ošetrujúci telový olej

Vyživuje - Vylepšuje

Hľadám prípravok na telo pre

JEDINEČNÁ KOMBINÁCIA AKTÍVNYCH LÁTOK

JEDINEČNÁ KOMBINÁCIA AKTÍVNYCH LÁTOK

Jadro nášho sortimentu

  • <h4 class="">Olejov&yacute; upokojuj&uacute;ci komplex</h4><p>Kombin&aacute;cia term&aacute;lnej vody Av&egrave;ne a troch pr&iacute;rodn&yacute;ch rastlinn&yacute;ch olejov jemne hydratuje a upokojuje citliv&uacute; poko&#382;ku.<br> </p>
    Olejový upokojujúci komplexKombinácia termálnej vody Avène a troch prírodných rastlinných olejov jemne hydratuje a upokojuje citlivú pokožku.

Snažíme sa ísť v starostlivosti o citlivú pleť ešte ďalej, preto sme vyvinuli novú účinnú látku: oleo-upokojujúci komplex. Ide o kombináciu upokojujúcich vlastností termálnej vody Avène a výživných, regeneračných a antioxidačných vlastností troch prírodných rastlinných olejov: bambuckého, ľanového a svetlicového. 

Ľanový, bambucký a svetlicový olej uspokojujú potreby pokožky vďaka bohatému obsahu esenciálnych mastných kyselín. Lipidová bariéra je posilnená a pokožka znovu získava komfort a optimálnu úroveň hydratácie. 

Pôvod a kvalita týchto troch rastlinných olejov sú dokonale kontrolované, pretože sú súčasťou botanickej expertízy spoločnosti Pierre Fabre, ktorá zaručuje ich účinnosť a bezpečnosť, ako aj etický a zodpovedný výrobný proces.

Výsledky
3prírodné rastlinné oleje
94%³používatelia majú po aplikácii jemnú pokožku
0%Kartónové obaly

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Máte otázku alebo vás niečo zaujíma? Sme tu vždy pre vás

Ak chcete, aby bola vaša pokožka jemná s príjemným pocitom, odporúčame vám rad pre starostlivosť o telo. Pokožku jemne očistite teplou vodou a jemným sprchovým gélom na citlivú pleť. Osušte ju priložením uteráku a denne ju ošetrite hydratačným telovým balzamom na suchú a citlivú pokožku, pričom venujte osobitnú pozornosť najsuchším miestam. Raz týždenne doprajte svojej pokožke šetrnú exfoliáciu podobne jemným telovým peelingom. Vaša pokožka bude mať opäť príjemný pocit jemnosti!

Výrobky starostlivosti o telo môžu používať ženy aj muži. Ich zloženie obohatené o termálnu vodu Avène a prírodné rastlinné oleje zjemní a upokojí všetky typy citlivej pleti, dokonca aj mužskú!

Zloženie telového dezodorantu 24h bolo vyvinuté pre všetky typy pokožky, dokonca aj pre tú najcitlivejšiu. Jeho prísne testované zloženie je zaručene bezpečné pre pokožku senzibilizovanú týmito lekárskymi postupmi.

¹Vyhodnotenie indexu hydratácie povrchu kože, 19 osôb, 1 aplikácia. ²24 hodín: čuchový test, 20 osôb.
³Spotrebiteľský test. Minimálne percento spokojnosti u všetkých výrobkov na telo.
*Biologicky rozložiteľné zloženie podľa OECD301B. 

späť na začiatok