av_instit-thermal-water-skin5-hdrvb-square 1440*579
Výhody termálnej vody

ZLOŽENIE Výhody termálnej vody

Výhody, ktoré siahajú až k pôvodu termálnej vody Avène

Začal sa rozsiahly výskumný program pre pochopenie príčin jeho terapeutických vlastností. Vedci sa museli vrátiť až k pôvodu termálnej vody, aby začal chápať príčiny jej účinnosti.

V Avène sa nachádzame v zóne vnútrozemskej vody pochádzajúcej z odparovania z morí. Táto čistá voda sa mieša s morskými časticami, naberá minerálne soli a klesá späť do hĺbky 1500 metrov v takzvanom impluviu Avène v srdci regionálneho prírodného parku Haut-Languedoc.

av_instit-thermal-water-skin-hdrvb-square

Pôvodné minerálne dedičstvo, zdroj blahodarných účinkov na pokožku

Prečo je teda považovaná za vodu vhodnú pre všetky typy citlivej pleti? Je to tak preto, že je od prírody 100% čistá a má veľmi nízky obsah minerálov. Má neutrálne pH a iónovú rovnováhu hydrogénuhličitanov, vápnika a horčíka, čo je optimálne pre rovnováhu a znášanlivosť pleti. Vďaka jedinečnému a nemennému zloženiu minerálov a stopových prvkov a absencii potenciálne dráždivých látok, ako sú sodík a síra, je najsilnejším spojencom pre všetky typy citlivej pleti, dokonca aj pre tú najreaktívnejšiu a najkrehkejšiu.

  • <span class="ezstring-field">av_instit-thermal-water-skin3-hdrvb-square</span>
  • <span class="ezstring-field">av_protection-env-avene_brand-website_the-brand_ratio-4-3</span>
  • <span class="ezstring-field">av_instit-postcancer-hydrotherapy-scar-hdrvb-square</span>

Nezvyčajné biologické dedičstvo

Voda z tejto prastarej horniny nečerpá iba minerálne látky, ale stretáva sa aj s fenomenálnou baktériou Aquaphilus Dolomiae, ktorá predstavuje odkaz na vodu a varvédsky dolomit, horninu, z ktorej voda čerpá svoje jedinečné a nemenné zloženie. Tento mikroorganizmus je zdrojom účinných látok, ktoré termálnej vode Avène prepožičiavajú jej upokojujúce, protizápalové a regeneračné vlastnosti.

av_aquadolomiae_microscope_website 600x600

20-gouttes_logo_eta le don d_apaiser_ft carre

Vďaka svojej čistote a nemennému zloženiu je termálna voda Avène jedinečná a vzácna.

av_instit-thermal-water-skin6-hdrvb-square 472x580

Podstata zloženia pre pokožku

Nízky obsah minerálov – najnižší na trhu – ale aj vyvážený pomer vápnika a horčíka, bohatý obsah oxidu kremičitého a množstvo stopových prvkov z nej robí nepostrádateľný prípravok pre všetky typy citlivej, intolerantnej a alergickej pokožky.

V súčasnej dobe potvrdzuje jej účinnosť u citlivej pokožky viac ako 150 klinických a farmakologických štúdií. Pravidelne sa ňou zaoberajú medzinárodné publikácie určené lekárom, farmaceutom a výskumným pracovníkom v dermatológii.

Termálna voda Avène

7,5.

Neutrálne pH

7,5.

2660 mg/l

Nízky obsah minerálov

2660 mg/l

14 mg/l

Bohatá na oxid kremičitý

14 mg/l

Nízka koncentrácia sodíka

= 2

Pomer Ca2+/Mg2+

= 2

Široká škála stopových prvkov

Na konci termálnej liečby sme s dermatológom videli jasné zlepšenie Mileninej pleti. Sme odhodlaní pokračovať v liečbe doma, kým sa sem budúci rok nevrátime!

ErikaMatka štyri a pol ročnej Mileny, ktorá trpí atopickou dermatitídou
av_instit-child-patient-doctor-hdrvb-square 720*720 crop
av_thermal spring water_spray_eretail_6_post_3282779003131_hd 600x600

Každodenný prínos termálnej vody Avène

Termálna voda v spreji vám umožní vychutnať si všetky prirodzene upokojujúce vlastnosti úplne nedotknutej termálnej vody Avène doma. Môže sa používať pri všetkých kozmetických ošetreniach a kedykoľvek počas dňa. Osviežte svoju pleť ráno bez toho, aby ste ju vysušili, zmiernite pocity pálenia po depilácii alebo holení, optimalizujte účinok krémov na starostlivosť o pleť, zafixujte mejkap, osviežte sa po tréningu alebo pri vyšších teplotách. Existuje mnoho spôsobov jej použitia. Ale vo všetkých produktoch starostlivosti o pleť od dermatologických laboratórií Avène zakaždým nájdete tento neuveriteľne jemný a upokojujúci pocit.

Objavte účinnosť termálnej vody Avène

Prínos termálnej vody Avène pre pleť trpiacu rôznymi ochoreniami

Termálna voda Avène sa odporúča pri ochoreniach pleti vďaka svojim upokojujúcim, protidráždivým a protizápalovým vlastnostiam.

Používa sa samostatne, ako doplnok k dermatologickej liečbe alebo liečbe na predpis, pomáha upokojiť podráždenie, následky popálenín a svrbenie spôsobené jazvami. Zmierňuje nežiaduce účinky na kožu po onkologickej liečbe a tiež účinky spojené s liečbou lokálneho akné, čím výrazne zlepšuje kvalitu každodenného života pacientov.

title

Zmiernenie svrbenia

liečebná kúra + termálna voda v spreji¹.

samostatná liečba na predpis¹.

¹Multicentrická štúdia, 30 subjektov s ekzémom očných viečok rozdelených do 2 skupín, 9 alergologicko-dermatologických centier. 6 postrekov v dĺžke 5 sekúnd denne po dobu 7 dní.
p &lt; 0,05 po 7 dňoch.

Trpím lupienkou na lakťoch, nohách a v spodnej časti chrbta. Predtým som mala zapálené ložiská a často som si ich škrabala. Termálna voda pre mňa urobila zázraky. O tri alebo štyri dni už moja pleť nebola rovnaká ako predtým.

späť na začiatok