Vyhladzovacie prípravky Vyhladzovacie prípravky

Snívate o hladkej pleti s jemnou štruktúrou a žiarivým vzhľadom? Vyhladzujúci krém bude vaším najlepším spojencom pri vypínaní pleti, redukcii vrások a rozjasnení pleti.

0 výsledok "Vyhladzovacie prípravky"

BLIŽŠIE INFORMÁCIE
BLIŽŠIE INFORMÁCIE

Ako získate hladkú pleť?

Postupom času sa produkcia kolagénu a elastínu znižuje, čím sa pokožka stáva tenšou a menej odolnou voči vonkajším vplyvom. Našťastie správne návyky a pravidelná starostlivosť o pleť vám pomôžu udržať pleť hladkú a tvár žiarivú.  

Dodržiavajte všetky základné kroky pravidelnej rutiny pre hladkú pleť:

  1. Odličovanie a/alebo čistenie tváre pre odstránenie nečistôt.
  2. Exfoliácia alebo peeling. Dvakrát týždenne odstráňte z pleti odumreté bunky, aby ste zlepšili štruktúru pokožky, vyhladili a zjemnili ju.
  3. Hydratačné a vyhladzujúce produkty prispôsobené vašim potrebám (sérum proti vráskam, prípravky na okolie očí, vyhladzujúci krém, spevňujúci krém atď.)

Na starostlivosť o pleť si vyberte vyhladzujúce krémy a prípravky proti starnutiu s obsahom vitamínov A a E a kyseliny hyalurónovej, ktoré rozjasnia pleť a vyhladia jej štruktúru.

Ďalším dôležitým skrášľovacím krokom je prevencia fotostarnutia pleti, ktorá spočíva v obmedzenom vystavovaní sa slnečnému žiareniu a používaní účinnej ochrany pred slnkom.

A nakoniec, ženy, ktoré túžia po dokonale hladkej pleti, si môžu dopriať ľahký make-up. Vyberte si fluidný mejkap, napríklad tekutý krycí mejkap Couvrance, ktorý nezvýrazní jemné vrásky. Rozjasniť a zjednotiť tón pleti môžete aj prípravkom 3 v 1, napríklad použitím tónovacieho krému, ktorý zároveň poskytne vašej pleti dostatočnú hydratáciu. A nakoniec, ak potrebujete pridať mdlej pleti trochu farby, použite niektorý z našich mozaikových púdrov Sun a Healthy Glow.

Ako používať vyhladzujúci krém?

Používanie vyhladzujúceho krému je tretím krokom vo vašej pravidelnej rutine po čistení a peelingu.

Pred nanesením krému môžete na celú tvár nastriekať jemnú hmlu našej termálnej vody v spreji pre zvýšenie vyhladzujúceho účinku a rozjasnenie pleti. Vmasírujte jemnými krúživými pohybmi, aby sa pleť zjemnila. Prebytočnú vodu osušte priložením uteráku.

Vyhladzujúci denný krém

Ráno si vyberte víťazné hydratačné a ochranné duo: sérum a vyhladzujúci krém.

Ak máte nerovnomernú štruktúru pleti, vyberte si A-Oxitive DENNÝ vyhladzujúci gél-krém proti prvým vráskam pre žiarivý a rozjasnený vzhľad bez kompromisov. Ak dávate prednosť krému s okamžitým spevňujúcim účinkom, denný vyhladzujúci krém Physiolift vyhladzuje už existujúce vrásky a spevňuje suchú pleť vďaka kyseline hyalurónovej. Pre normálnu až zmiešanú pleť naše laboratóriá vyvinuli odľahčenú textúru: Dennú vyhladzujúcu emulziu Physiolift. A nakoniec vyhladzujúci ochranný krém Physiolift Protect SPF 30 poskytuje okrem vyhladenia aj vysokú ochranu pred UV žiarením.

Tieto vyhladzujúce krémy nanášajte v dvoch krokoch. Najprv jemne vmasírujte vyhladzujúci krém do pleti. Potom priložte obe dlane a ľahkým tlakom postupujte od krku k spánkom, ako by ste používali prísavky. Vaša pleť bude vyzerať vypnutá a žiarivá.

Vyhladzujúci nočný krém

V noci je vaša pleť chránená pred vonkajšími nepriaznivými vplyvmi: využite spánok na jej regeneráciu a rozmaznávanie!

A-Oxitive DENNÝ vyhladzujúci gél-krém proti prvým vráskam je vhodná večerná starostlivosť pre ženy po tridsiatke. Počas spánku pomáha zmierniť mimické vrásky a stratu pružnosti pleti. Alternatívou je nočný peelingový krém A-Oxitive, ktorý vyhladzuje štruktúru pleti, redukuje nerovnosti a detoxikuje ochrannú kožnú bariéru.

Pre ženy s výraznejšími vráskami je určený nočný vyhladzujúci regeneračný balzam Physiolift, ktorý spevňuje pleť, redukuje vrásky a stimuluje prirodzené procesy v pleti.

Večerná starostlivosť je tiež príležitosťou venovať viac pozornosti jemným očným partiám pomocou vyhladzujúceho očného krému. Z radu A-Oxitive je tu A-Oxitive OČNÝ vyhladzujúci krém. Pomôže vám prebudiť sa so sviežim a žiarivým pohľadom. Z radu Physiolift, je tu očný krém Physiolift proti vráskam, vačkom a tmavým kruhom, ktorý vyhladzuje pleť okolo očí a vypĺňa vrásky.

Na lokálnu aplikáciu stačí nepatrné množstvo týchto vyhladzovacích krémov. Nanášajte ich ľahkým poklepaním končekmi prstov okolo očí a zamerajte sa na vejáriky vrások.

späť na začiatok