Naozaj vyhladzuje a dlhodobo spevňuje pleť.
PhysioLift

PhysioLift

Naozaj vyhladzuje a dlhodobo spevňuje pleť.

V dobe, keď má každý typ pleti svoje vlastné potreby, je dôležité vyberať si prípravky na mieru.

Dermatologické laboratóriá Avène už viac ako 30 rokov sprevádzajú ženy v dôležitých okamihoch ich života, ktoré kladú vysoké nároky na ich pleť a pomáhajú im zmierniť príznaky starnutia s ohľadom na ich už aj tak citlivú pleť. Rad PhysioLift so starostlivo vybranými aktívnymi látkami pôsobí proti vráskam, spevňuje a dlhodobo pôsobí v súlade s fyziológiou pleti.

Komplexný program starostlivosti vyhladzuje vzniknuté vrásky a navracia pleti mladistvú pevnosť. S úplnou istotou je každý deň ďalším prísľubom.

PHYSIOLIFT

VYHLADZUJÚCA DENNÁ STAROSTLIVOSŤ

Avène Physiolift DENNÝ Vyhladzujúci krém

 • Bohatý na kyselinu hyalurónovú
 • Vyhladzuje už vzniknuté vrásky.

Vyhladzujúci krém, ktorý je prísľubom účinnosti, pohodlia a zmyslového zážitku, pôsobí na povrchu aj v hĺbke, pri strate pevnosti, na existujúce vrásky a hlboké ryhy. Vyhladzuje vrásky, vypína a rozjasňuje pleť. K dispozícii sú dve textúry: hustá (krém) a ľahká (emulzia).

Vyhladenie pleti
VYHLADZUJÚCA DENNÁ STAROSTLIVOSŤ
PREUKÁZANÁ ÚČINNOSŤ

Moja starostlivosť o pleť, moja hrdinka!

100 %¹Hladšia pokožka
97 %¹Pevnejšia pokožka
95 %¹Zmiernenie hlbokých vrások

PHYSIOLIFT

REGENERAČNÁ NOČNÁ STAROSTLIVOSŤ

Physiolift NOČNÝ vyhladzujúci regeneračný balzam

 • Bohatý na kyselinu hyalurónovú a retinaldehyd
 • Regeneruje a spevňuje pleť

Počas noci pleť využíva čas na regeneráciu. Vďaka nočnému vyhladzujúcemu regeneračnému balzamu je vaša pleť po prebudení hladšia a už nevyzerá mdlo alebo unavene, ale sviežo a žiarivo.

Regenerácia pleti
REGENERAČNÁ NOČNÁ STAROSTLIVOSŤ

PHYSIOLIFT

TIP PRE SVIEŽE OČI

OČNÝ krém Physiolift proti vráskam, vačkom a tmavým kruhom

 • Bohatý na kyselinu hyalurónovú a retinaldehyd
 • Vypĺňa vrásky, redukuje opuchy a tmavé kruhy pod očami

Táto starostlivosť je určená pre citlivé očné okolie a má jedinečnú textúru splývajúcu s pleťou, ktorá uvoľňuje aktívne zložky po celú noc. Obsahuje dextrán sulfát, ktorý účinne zmierňuje opuchy a redukuje tmavé kruhy pod očami, aby váš pohľad pôsobil sviežo a žiarivo hneď po prebudení a po celý zvyšok dňa. 

Starostlivosť o okolie oči
TIP PRE SVIEŽE OČI

TESTOVANÉ A SCHVÁLENÉ

Toto je môj obľúbený prípravok. Po vyskúšaní mnohých krémov na kontúry očí mi tento konečne dokonale vyhovuje. Keďže mám jemné vrásky spôsobené dehydratáciou, hľadala som vysoko hydratačný a samozrejme účinný krém na očné kontúry. Výsledky boli pre mňa dôležité z krátkodobého aj dlhodobého hľadiska. Všimla som si skutočné zlepšenie v oblasti očí. Niektoré jemné vrásky zmizli a iné sa výrazne zmenšili. Používam ho ráno a večer už dva mesiace.

Nathalie, 41 rokov17. 03. 2019
JEDINEČNÁ KOMBINÁCIA AKTÍVNYCH LÁTOK

JEDINEČNÁ KOMBINÁCIA AKTÍVNYCH LÁTOK

Jadro nášho sortimentu

 • <h4 class="">Ascofilline&trade;</h4><p>&Uacute;&#269;inn&aacute; l&aacute;tka, ktor&aacute; pom&aacute;ha re&scaron;trukturalizova&#357; poko&#382;ku t&yacute;m, &#382;e ju z&aacute;sobuje kolag&eacute;nom.</p>
  Ascofilline™Účinná látka, ktorá pomáha reštrukturalizovať pokožku tým, že ju zásobuje kolagénom.
 • <h4 class="">Kyselina hyalur&oacute;nov&aacute; </h4><p>Hlavn&aacute; &uacute;&#269;inn&aacute; l&aacute;tka. Vyp&#314;&#328;a hlbok&eacute; vr&aacute;sky a spev&#328;uje poko&#382;ku.</p>
  Kyselina hyalurónová Hlavná účinná látka. Vypĺňa hlboké vrásky a spevňuje pokožku.

Komplexné účinky na štruktúru pokožky

Dermatologické laboratóriá spoločnosti Avène starostlivo vybrali každú aktívnu látku radu PhysioLift. Vďaka svojim jedinečným, už viac ako desaťročným odborným skúsenostiam s používaním kyseliny hyalurónovej, dokáže dnes značka Eau Thermale Avène uspokojiť dve naliehavé potreby zrelej pleti: okamžité viditeľné výsledky a dlhodobý účinok na zdravie a kvalitu pleti.

Pleť je vďaka tejto vzácnej molekule hladšia a plnšia. V kombinácii s aktívnou látkou Ascofilline™ pomáha obnoviť štruktúru pokožky zvnútra. Pleť je pevnejšia a plnšia. V nočnej starostlivosti je kľúčovou účinnou látkou odporúčanou proti starnutiu pleti retinaldehyd. Dodáva pleti energiu prostredníctvom vitamínu A – vitamínu mladosti*.

Komplexné výrobky radu PhysioLift zaručujú účinnosť, pohodlie a zmyslový zážitok. Pôsobia na povrch pleti aj do hĺbky a vyhladzujú – dynamický lifting tváre bez efektu masky. 

Starostlivosť s vysokým obsahom termálnej vody Avène, ktorá upokojuje pleť a pôsobí proti podráždeniu.

 

av_physiolift_page-gamme_577x577

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Máte otázku alebo vás niečo zaujíma? Sme tu vždy pre vás

Produkty Physiolift sú určené ženám, ktoré vykazujú známky starnutia pleti. Bojujú najmä proti existujúcim vráskam, strate pevnosti pleti a strate jasu. Ak ste si všimli tieto príznaky na svojej tvári, produkty Physiolift sú určené práve vám. Doplní vašu každodennú starostlivosť proti starnutiu pleti, aby zintenzívnila jej účinok a pomohla vyhladiť a vypnúť vašu pleť.

Tieto produkty je lepšie aplikovať večer. Retinaldehyd, kvalitná účinná látka proti starnutiu s klinicky preukázanou účinnosťou proti vráskam, je totiž fotonestabilný, t.j. pri kontakte s UV žiarením sa rozkladá, čím čiastočne stráca svoju účinnosť. Na druhej strane retinaldehyd nie je fotosenzibilizujúci, t.j. nezvyšuje riziko spálenia.

Produkty PhysioLift boli vyvinuté tak, aby sa minimalizovalo riziko alergických reakcií. V prípade závažných alergií alebo neznášanlivosti však odporúčame používať rad Tolérance Extrême alebo krémy pre intolerantnú pokožku. V každom prípade požiadajte o radu svojho dermatológa.

¹Vývoj indexu hydratácie Remodelačného krému proti vráskam pomocou korneometrie, 22 osôb s dehydrovanou pleťou, jednorazová aplikácia v porovnaní s kontrolnou oblasťou. ² % spokojnosti. Spotrebiteľský test, 84 osôb vo veku 45 až 65 rokov (priemerný vek 53 rokov), aplikácia Remodelačného denného krému počas 56 dní. 1 aplikácia denne.

*Testované in vitro

späť na začiatok