Vyživujte pokožku celej rodiny v jedinom kroku.
TriXera NUTRITION

TriXera NUTRITION

Vyživujte pokožku celej rodiny v jedinom kroku.

V každodennom zhonu je ťažké nájsť si čas na starostlivosť o vašu pokožku. Ak je však citlivá a suchá, je potrebné ju denne hydratovať, aby sa predišlo mnohým nepríjemným pocitom, ktoré sa s ňou spájajú: pnutie, nepohodlie, nedostatok pružnosti...
Pre pohodlie celej rodiny (a všetkých ostatných) ponúkajú Dermatologické laboratóriá Avène inovatívne riešenie spájajúce hygienu a starostlivosť.

Rad TriXera NUTRITION, špecialista na starostlivosť o citlivú a suchú pleť bez podmienok, okamžite a dlhodobo vyživuje pokožku. Rýchly a účinný spôsob, ako sa vyhnúť starostiam bez straty pohodlia.

TRIXERA NUTRITION

VYŽIVUJÚCA STAROSTLIVOSŤ O SUCHÚ PLEŤ

Mlieko Nutri-Fluid

 • Zaručená hydratácia počas 48 hodín⁴
 • Rýchla aplikácia a obliekanie

Je vaša pokožka po sprchovaní napnutá alebo drsná na dotyk? Potom je tento produkt určený práve pre vás. Bohatosť krému s textúrou mlieka, ktorý obnoví komfort a pružnosť vašej suchej pokožky a pokožky celej rodiny. Jeho zloženie sa rýchlo vstrebáva do pokožky, takže sa môžete okamžite obliecť – zaručené!

 

VYŽIVUJÚCA STAROSTLIVOSŤ O SUCHÚ PLEŤ

TRIXERA NUTRITION

UPOKOJUJÚCA STAROSTLIVOSŤ PRE VEĽMI SUCHÚ POKOŽKU

Balzam Nutri-Fluid

 • Zaručená hydratácia počas 48 hodín⁴
 • Rýchla aplikácia a obliekanie

Ak máte veľmi suchú pokožku, potrebujete ju zjemniť a zároveň obnoviť ochrannú bariéru pokožky bohatšou textúrou. Tu prichádza na rad balzam Nutri-Fluid, ktorý hĺbkovo vyživuje pokožku a obnovuje jej komfort a pružnosť. Vďaka mimoriadne výživnej textúre obohatenej o lipidy (ktorá však zostáva tekutá ako mlieko) je aplikácia tohto prípravku rovnako príjemná.

 

Riešenie potreby hydratácie pre celú rodinu
UPOKOJUJÚCA STAROSTLIVOSŤ PRE VEĽMI SUCHÚ POKOŽKU

TESTOVANÉ A SCHVÁLENÉ

Tekutý balzam? Úprimne povedané, veľmi som tomu neverila. A potom bum! Tento produkt je úžasný! Hĺbkovo hydratuje moju pleť bez toho, aby zanecháva pocit mastnoty, a môžete sa po ňom hneď obliecť. Mám ho vždy so sebou: doma, na cestách, pri bazéne, skrátka všade. Nenahraditeľný spoločník.

Valerie, 47 rokov08. 11. 2017
Z tej istej ponuky

TO NIE JE VŠETKO…

Objavte naše ďalšie prípravky

Hľadám produkt TriXera NUTRITION na

JEDINEČNÁ KOMBINÁCIA AKTÍVNYCH LÁTOK

JEDINEČNÁ KOMBINÁCIA AKTÍVNYCH LÁTOK

V jadre nášho sortimentu

 • <h4 class="">&Uacute;&#269;inn&aacute; l&aacute;tka Selectiose</h4><p>Patentovan&aacute; &uacute;&#269;inn&aacute; l&aacute;tka, ktor&aacute; obnovuje ochrann&uacute; ko&#382;n&uacute; bari&eacute;ru, obmedzuje odparovanie vody a zni&#382;uje vysu&scaron;ovanie poko&#382;ky.</p>
  Účinná látka SelectiosePatentovaná účinná látka, ktorá obnovuje ochrannú kožnú bariéru, obmedzuje odparovanie vody a znižuje vysušovanie pokožky.
 • <h4 class="">Trojica lipidov</h4><p>Je rastlinn&eacute;ho p&ocirc;vodu, dlhodobo vy&#382;ivuje a hydratuje poko&#382;ku. </p>
  Trojica lipidovJe rastlinného pôvodu, dlhodobo vyživuje a hydratuje pokožku.
 • <h4 class="">Term&aacute;lna voda Av&egrave;ne</h4><p>Poskytuje v&scaron;etky svoje upokojuj&uacute;ce, zvl&aacute;&#269;&#328;uj&uacute;ce a protidr&aacute;&#382;div&eacute; vlastnosti.</p>
  Termálna voda AvènePoskytuje všetky svoje upokojujúce, zvláčňujúce a protidráždivé vlastnosti.

Problém suchej pokožky sa týka všetkých generácií...

Celá rodina potrebuje správnu starostlivosť. Mladí alebo starí, muži alebo ženy, potreby sú rovnaké: efektívnosť, praktickosť a predovšetkým pohodlie. Dermatologické laboratóriá Avène ponúkajú riešenia každodenných potrieb pokožky s prípravkom TriXera NUTRITION.

Umývacie a ošetrujúce prípravky kombinujúce zložky vybrané pre ich znášanlivosť pri ochrane všetkých typov pleti, dokonca aj tej najcitlivejšej. Boli vybrané tak, aby optimálne rešpektovali a bezpečne spĺňali potreby celej rodiny a boli šetrné k pleti. 

Nutri-Fluid, jedinečné galenické zloženie tohto radu, je symbolom novej generácie textúr. Je praktický, nemastný a nelepivý, umožňuje vám obliecť sa ihneď po aplikácii a uľahčuje zaradenie starostlivosti o pleť do vášho každodenného programu. 

Dokonalý produktový rad, ktorú si zamiluje celá rodina!

 

AV_TriXera NUTRITION_Nutri-fluid Balm_1_Instagram_3282770074758_HD

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Máte otázku alebo obavy? Sme tu vždy pre vás

Minerálne oleje sú vynikajúcimi zvláčňujúcimi/hydratačnými látkami pre suchú pokožku, pretože posilňujú ochrannú kožnú bariéru, chránia a zvláčňujú ju a zároveň zabraňujú podráždeniu vplyvom prostredia. Sú to neutrálne, inertné tuky s vynikajúcou znášanlivosťou, ktoré nedráždia. Všetky dermokozmetické výrobky Pierre Fabre obsahujúce minerálne oleje spĺňajú prísne normy kozmetických predpisov a zabezpečujú vysokú úroveň čistoty podľa farmaceutických noriem. Prípravky TriXera NUTRITION neobsahujú minerálne oleje, ale esterifikované oleje prírodného pôvodu, ktoré sú ľahké, bohaté a okamžite sa rozpúšťajú pri kontakte s pokožkou.

Produkty TriXera NUTRITION regenerujú, vyživujú a upokojujú suchú pokožku vďaka:
- trojici lipidov a aktívnej látke Selectiose (patent spoločnosti Pierre Fabre), ktoré obnovujú ochrannú kožnú bariéru,
- termálnej vode Avène, ktorá upokojuje suchú pokožku podráždenú pnutím.
Naši odborníci si úspešne poradili s výzvou spojiť fluidné textúry a účinnosť a ponúkajú vysoko účinné produkty (48-hodinová hydratácia) s nemastnými, nelepivými textúrami, ktoré sa ľahko nanášajú a umožňujú okamžite sa obliecť.

Áno, produkty TriXera NUTRITION sú univerzálne hydratačné prípravky. Sú vhodné pre všetky typy pleti.

1Kinetika hydratačného indexu, 31 osôb so suchou a veľmi suchou pokožkou, 1 až 2 aplikácie/deň. 2Klinická štúdia. % spokojnosti z 31 osôb. 3Hodnotenie znášanlivosti pod dermatologickou, pediatrickou, oftalmologickou a gynekologickou kontrolou. Spotrebiteľský test vykonaný na 31 dospelých, 33 dojčatách a deťoch s citlivou, suchou až veľmi suchou pokožkou v porovnaní s bežnou umývacou penou. 4Hodnotenie hydratačného účinku po 48 hodinách a 7 dňoch.

späť na začiatok