NAŠI PREDAJCOVIA

PRÍBEH DÔVERY

Značka Eau Thermale Avène sa zaviazala pokračovať vo svojom hlavnom poslaní: pomáhať všetkým ľuďom s citlivou pleťou získať lepšiu pleť a kvalitu života.

Už viac ako 30 rokov si značka buduje silný vzťah so zdravotníckymi pracovníkmi založený na dôvere, najmä vďaka svojej vízii a vôli svojho zakladateľa, lekárnika Pierra Fabra. Aby sme boli čo najbližšie k vašim potrebám a mohli na ne lepšie reagovať, môžeme sa spoľahnúť na našich historických partnerov (ktorí sú zároveň vašimi každodennými zdravotnými partnermi): lekárnikov.
Vďaka udržiavaniu tohto silného a trvalého vzťahu vám môžeme ponúknuť odborné a konkrétne odpovede a vždy nájsť najvhodnejšie ošetrenie s prípravkami Eau Thermale Avène. Účinný spôsob, ako byť vždy vo svojej koži!

Značku Eau Thermale Avène s radosťou odporúčame celej rodine a všetkým typom pleti, aj tej najcitlivejšej. Sme presvedčení o účinnosti a bezpečnosti našich prípravkov, a preto ich môžeme s dôverou odporúčať každý deň.

Pharmacie Centrale la Collégiale à Guérande

Laboratoires Dermatologiques Avène: najvernejší partneri lekárnikov

Dermatologické laboratóriá Avène a lekárnici majú dlhodobé vzťahy, najmä vďaka selektívnemu distribučnému kanálu značky Eau Thermale Avène, v ktorom lekárnici zohrávajú hlavnú úlohu.

Prípravky Avène sú distribuované vo viac ako 20 000 lekárňach po celom Francúzsku.

Snažíme sa podporovať a školiť lekárnikov, aby boli najlepším sprostredkovateľom informácií medzi značkou a vami, najmä pre tých s najnáročnejšími typmi pleti. Lekáreň je miestom, kde môžete počúvať a zvyšovať svoju informovanosť, a ideálnym miestom na pochopenie svojich potrieb a nájdenie riešení a starostlivosti, ktorá zmierni nepríjemné pocity vašej pokožky. Práve tieto kvalitné skúsenosti si chceme udržať v spolupráci s vašimi lekárnikmi.

av_thermal spring water_spray_social_12_post_3282779003131_hd 1:1  577 × 577
loc 2-2x
KDE NÁS NÁJDETE? Sme vám vždy poruke

VYHĽADAŤ PREDAJCU

Online lekáreň

Online lekáreň

Vždy po vašom boku.

Zobraziť všetkých online predajcov

Kde nájdem svoje prípravky Eau Thermale Avène?

Odpovedáme na vaše otázky

V lekárni sú... lekárnici. Sú to kompetentní odborníci vyškolení v identifikácii patologických prejavov (vrátane kožných), ktorí môžu odporučiť vhodný postup liečenia. Lekárnici z partnerských lekární našej značky sú špeciálne vyškolení našimi školiteľmi, aby mohli odporúčať naše produkty. Pripomíname, že aj online lekárne predávajúce výrobky Eau Thermale Avène vlastnia majitelia lekární.

Nie, laboratóriá Laboratoires Eau Thermale Avène patria do kategórie dermokozmetických laboratórií, t.j. laboratórií, ktoré využívajú lekársky výskum na kozmetické účely, ale pre uvedenie ich výrobkov na trh sa nevzťahujú rovnaké predpisy ako na lekárske laboratóriá. Na zakúpenie našich výrobkov nepotrebujete lekársky predpis, hoci niekedy vám ich odporúčajú lekári (dermatológovia alebo všeobecní lekári) alebo lekárnici.

Niektoré predajne vydávajú vzorky, ale len v obmedzenom množstve, aby obmedzili svoj dopad na životné prostredie. Keď navštívite niektorú z našich predajní, môžete mať príležitosť zúčastniť sa na niektorom z pravidelných podujatí organizovaných našimi kozmetickými poradcami.

Môžete vyskúšať našu online diagnostiku pleti! Odpovedzte na naše otázky, aby ste zistili, aký je váš typ pleti, a zistite, aká starostlivosť o pleť je pre vás najlepšia.

VŠETKO SA TOČÍ OKOLO VÁS

Pripravili sme pre vás niekoľko vecí, ktoré by vás mohli zaujímať. Prajeme vám príjemné čítanie...
späť na začiatok