Cleanance Hydra Upokojujúci umývací krém

Stála ponuka

Hydratuje - Upokojuje - Vyživuje - Čistí

Jemne čistí a obnovuje komfort pleti, ktorá je suchá a podráždená v dôsledku liečby akné.

Upokojuje podráždenie

Čistí, vyživuje a upokojuje.

Fľaša

Vek Tínedžeri - Dospelí

Vhodné Na Na zadnú stranu krku

Typ pokožky Pleť s nedokonalosťami - Citlivá pokožka - Podráždená pokožka

Účinok Čistiaci - Proti podráždeniu - Hygiena

Krajina Pôvodu Francúzsko

Vplyv na životné prostredie

GMPF_GREEN-IMPACT-INDEX_Emballage_Logo

Obal

Obaly obsahujú prevažne recyklovateľné materiály

GMPF_GREEN-IMPACT-INDEX_Fabrication_logo

Výroba

Vyrobené v závode s certifikátom vysokej environmentálnej kvality***

***podľa normy ISO 14001 alebo ECOVADIS

Spoločenský vplyv

GMPF_GREEN-IMPACT-INDEX_RSE_Logo

Výrobok vyrobený v továrni, ktorá spĺňa francúzske sociálne normy

Kúpou tohto výrobku pomáhate podporovať naše ekologické a spoločenské záväzky:Termálna voda Avène

* Spolu s dermatológmi prostredníctvom združenia Euromelanoma, ktoré vytvorili európski dermatológovia s cieľom propagovať a ... zdieľať informácie o prevencii rakoviny kože.

* Spolu s pacientmi z organizácie Tout le monde contre le cancer (Zjednotení proti rakovine) a Association Ichtyose France.

* Spolu s miestnymi orgánmi a zainteresovanými stranami s APIA: Združenie na ochranu impluvia vodných zdrojov Avène, ktoré podporuje a koordinuje všetky dobrovoľné miestne iniciatívy na podporu trvalo udržateľného obhospodarovania lesov, zodpovedného hospodárenia s prírodnými zdrojmi a zachovania miestneho prírodného dedičstva.

* Spolu so sociálnym podnikom PUR PROJET, ktorý sa venuje obnove morských ekosystémov v Indonézii.

APLIKÁCIA
APLIKÁCIA

Pomáha kompenzovať vysušujúce účinky liečby akné.

Frekvencia používania

Denne

Tipy na používanie

Používajte ráno a/alebo večer na vlhkú pleť, napeňte pomocou končekov prstov a trocha vody, krúživými pohybmi naneste na tvár a krk. Potom pleť dôkladne opláchnite a jemne osušte bez trenia. Na konci ošetrenia si môžete tvár zľahka navlhčiť termálnou vodou v spreji Avène, ktorá zanechá vašu pokožku zamatovo hebkú.

Klinické výsledky
Klinické výsledky

Vyvinutý na zlepšenie kvality života počas liečby akné

• Cleanance hydra upokojujúci čistiaci krém pri liečbe akné výrazne upokojuje pokožku už po 7 dňoch používania¹
Koža je viditeľne:
• Viac hydratovaná a upokojená 91%²
• Príjemnejšia 95%²

¹Štúdia účinnosti vykonaná na 43 účastníkoch, ktorí boli liečení perorálne alebo topicky, 2 aplikácie/deň počas 28 dní. Sebahodnotenie subjektívnych symptómov (návaly horúčavy, svrbenie, napätie) po 7 dňoch.
² Štúdia účinnosti vykonaná na 43 osobách, ktoré dostávali perorálnu alebo lokálnu liečbu, 2 aplikácie/deň počas 28 dní. Sebahodnotenie po 28 dňoch.

Zobraziť zdroje Skryť zdroje
ZLOŽENIE ZLOŽENIE

Kombinácia aktívnych látok vybraných na mieru pleti, ktorá je oslabená a vysušená medikamentóznou liečbou akné.

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). WATER (AQUA). GLYCERIN. SODIUM COCOAMPHOACETATE. COCO-GLUCOSIDE. SODIUM MYRISTOYL GLUTAMATE. GLYCOL DISTEARATE. GLYCERYL OLEATE. SODIUM CHLORIDE. ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER. CAPRYLYL GLYCOL. CITRIC ACID. FRAGRANCE (PARFUM). GLYCERYL LINOLEATE. GLYCERYL LINOLENATE. GLYCERYL PALMITATE. GLYCERYL STEARATE. GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL (GLYCINE SOJA OIL). HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE. PEG-30 DIPOLYHYDROXYSTEARATE. PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL. PROPANEDIOL. SALICYLIC ACID. SODIUM BENZOATE. SODIUM DEXTRAN SULFATE. SODIUM HYDROXIDE. TOCOPHEROL. TRIDECETH-6

Spotrebiteľovi sa odporúča, aby si pred kúpou výrobku systematicky overil jeho zloženie.

Glykol

Glykol

Prekurzor základných kožných lipidov (mastné kyseliny, cholesterol, ceramidy). Reaktivuje prirodzenú syntézu lipidov v pokožke a bojuje proti vysušovaniu.

Dextránsulfát

Dextránsulfát

Zmierňuje opuchy, podráždenie a začervenanie. Pôsobí proti kruhom a vačkom pod očami.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Máte otázku alebo niečo vás zaujíma? Naši odborníci sú tu pre vás.

Pri čistení je dôležité nedráždiť pokožku. Na tento účel si vyberte upokojujúci čistiaci krém špeciálne vyvinutý na kompenzáciu vedľajších účinkov liečby akné, napríklad Cleanance HYDRA. Po opláchnutí neutralizujte tvrdosť vody z vodovodu postriekaním termálnou vodou Avène. Ráno a/alebo večer nezabudnite použiť hydratačný krém vhodný pre aknóznu pleť na upokojenie a obnovenie komfortu, napríklad Cleanance Hydra Upokojujúci ošetrujúci krém pri medikamentóznej liečbe akné.

Cleanance Hydra Upokojujúci umývací krém sa môže používať počas medikamentóznej liečby akné na odstránenie ľahkého mejkapu, vrátane očného ejkapu. Ak však máte silnejší mejkap, odporúčame intenzívny odličovač očí, ktorý je vhodnejší pre odstraňovanie vodoodolného mejkapu.

Cleanance HYDRA Upokojujúci umývací krém pri medikamentóznej liečbe akné je čistiaci prípravok vhodný na jemné umývanie tváre aj tela, ktorého pokožka je oslabená vysušujúcimi prípravkami. Dávajte pozor na teplotu vody: horúca voda zvyšuje vysušovanie a podráždenie pokožky, preto sa odporúča umývať sa vlažnou vodou.

love salmon-2x

TERMÁLNA VODA AVÈNE

Aktívna voda, zdroj inovácií.

Objavte viac informácií ->

späť na začiatok