Couvrance Kompaktný výživný make-up SPF 30 svetlý odtieň

Stála ponuka

Makeup - Zjednocuje tón pleti - Opravuje nedokonalosti

Kompaktný výživný make-up so svetlým odtieňom pre citlivú pleť vyrovnáva a koriguje výrazné nedokonalosti veľmi svetlej a citlivej pleti s prirodzeným zamatovým vzhľadom.

3D fotokorekčný komplex

Zjednocuje a chráni pred UV žiarením, povzbudzuje.

Kompaktný

Vek Tínedžeri - Dospelí

Typ pokožky Suchá koža - Veľmi suchá pokožka - Citlivá pokožka

Účinok Proti nedokonalostiam - Zjednotená pleť

Krajina Pôvodu Taliansko

APLIKÁCIA
APLIKÁCIA

Zvýšte krásu pleti, vrátane tej najcitlivejšej.

Frekvencia používania

Denne

Tipy na používanie

Aplikujte pomocou hubky na mejkap jemným poklepávaním na stred tváre. Na dosiahnutie prirodzeného vzhľadu ho rozotrite smerom od stredu tváre. Poklepávaním dosiahnete vyššie krytie alebo zakrytie nedokonalostí.

Klinické výsledky
Klinické výsledky

Rad produktov korekčnej starostlivosti, ktoré hrajú farbami a zároveň korigujú všetky typy nedokonalostí.

Testované v Dermatologickom výskumnom centre.
Výsledky účinnosti¹ :
• 90% zaznamenáva príjemný pocit pokožky po celý deň.
• 92% tvrdí, že make-up sa ľahko nanáša.
Testované v dermatologickom výskumnom centre. Používa sa na workshope medicínskeho líčenia na stanici Thermale Avène v hydroterapeutickom centre: Hydroterapeutické centrum, ktoré je výlučne venované citlivej pokožke, ponúka svojim hosťom okrem termálnych procedúr aj bezplatné vzdelávacie a informatívne programy: lekárske konferencie, okrúhle stoly a workshopy. Workshop medicínskeho make-upu predstavuje špecifické techniky na zakrytie nedokonalostí pokožky, či už na tvári alebo tele a pre ženy alebo mužov. Rada Couvrance bola zavedená ako špecializovaná starostlivosť na farebné korekcie, či už ide o ľahké korekcie (menšie začervenanie, tmavé kruhy atď.) alebo komplexné korekcie (po operáciách, materských znamienkach, kuperóze, vitiligu, popáleninách atď.).

¹Priemerné percento spokojnosti. Spotrebiteľský test vykonaný na kompaktnom výživnom make-upe svetlý odtieň po dobu 10 dní na 83 ženách.

Zobraziť zdroje Skryť zdroje
ZLOŽENIE ZLOŽENIE

Vysoko krycí mejkap, ktorý veľmi prirodzene maskuje viditeľné nedokonalosti.

TITANIUM DIOXIDE (CI 77891). C12-15 ALKYL ETHYLHEXANOATE. HYDROGENATED POLYISOBUTENE. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. TALC. TITANIUM DIOXIDE [NANO]. ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE. POLYETHYLENE. SORBITAN SESQUIOLEATE. IRON OXIDES (CI 77492) (CI 77491) (CI 77499). TITANIUM DIOXIDE. NYLON-12. POLYMETHYL METHACRYLATE. SYNTHETIC BEESWAX. ACRYLONITRILE/METHYL METHACRYLATE/VINILYDENE CHLORIDE COPOLYMER. ALUMINA. ASCORBYL PALMITATE. BHT. C30-45 ALKYL CETEARYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER. CYCLOPENTASILOXANE. HYDROGENATED MICROCRYSTALLINE WAX. ISOPROPYL TITANIUM TRIISOSTEARATE. MICA. SILICA. STEARIC ACID. SYNTHETIC WAX. TOCOPHEROL. WATER (AQUA)

Spotrebiteľovi sa odporúča, aby si pred kúpou výrobku systematicky overil jeho zloženie.

Ochrana pred slnečným žiarením SPF30

Ochrana-pred-slnečným-žiarením-SPF30

Chráňte citlivú pokožku pred UV žiarením.

Pigmenty

Pigmenty

Vysoká koncentrácia pigmentov na intenzívne krytie a prirodzený výsledok.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Máte otázku alebo niečo vás zaujíma? Naši odborníci sú tu pre vás.

Chápem, že niekedy si vyberiete rovnaký odtieň, ako je farba vášho krku, ale ak ste zvyknutí mať tvár sfarbenú do červeného odtieňa, rozdiel v tóne vás prekvapí. Tmavší odtieň č. 3 bude pre vás najatraktívnejší. Keď budete nabudúce v obchode, vyskúšajte si test na čeľusti.

Couvrance Kompaktný výživný mejkap má veľmi pružnú textúru. Ak ho nanesiete rozotieraním, získate efekt tekutého mejkapu, ale s lepším korekčným účinkom a dlhšou výdržou. Ak chcete viac krycieho efektu, jednoducho použite Kompaktný výživný mejkap a naneste ho na konkrétne miesta.

Samozrejme, môžete ho používať ako akýkoľvek iný korektor farieb. Začnite zjednotením pleti tekutým mejkapom a prípadné nedokonalosti upravte aplikáciou kompaktného výživného mejkapu pomocou špičky hubky.

love salmon-2x

UDRŽATEĽNÝ ROZVOJ

To je základom nášho úsilia. Každý deň pracujeme na tom, aby sme priniesli lepšie zajtrajšky

Zoznámte sa s našimi záväzkami ->

späť na začiatok