Odhaľte a chráňte jas svojej pleti každý deň.
A-Oxitive

A-Oxitive

Odhaľte a chráňte jas svojej pleti každý deň.

Oxidačný stres, znečistenie, UV žiarenie a modré svetlo z obrazoviek urýchľujú prejavy starnutia. Musíte reagovať efektívne! Dermatologické laboratóriá Avène ponúkajú odborné riešenie: provitamínový rituál, ktorý pomáha pleti účinne sa brániť proti poškodeniu vplyvom oxidačného stresu a predchádzať prejavom starnutia. A-Oxitive je váš najlepší priateľ na udržanie krásy vašej pleti!

A-OXITIVE

PRÍPRAVKY DENNEJ STAROSTLIVOSTI

Vyhladzujúci gél-krém

  • Antioxidant: bohatý na provitamíny C a E
  • Chráni pred znečistením

Jeho svieža a hydratačná gélovo-krémová textúra vytvára ochrannú bariéru proti nečistotám na tvári, krku a dekolte bez toho, aby znižovala komfort. Pleť je žiarivejšia, predčasné vrásky a jemné linky sú vyhladené a štruktúra pleti je jednotnejšia. Pre žiarivú a čistú pleť!

Vyhladenie mojej pleti
PRÍPRAVKY DENNEJ STAROSTLIVOSTI

TESTOVANÉ A SCHVÁLENÉ

Tento produkt používam už niekoľko týždňov. Veľmi sa mi páči jeho tekutá textúra. Príjemne vonia. Vyhladzujúci gél-krém hydratuje a osviežuje pleť. Redukuje vrásky a jemné linky. Moja pleť je žiarivejšia a vyzerá menej unavene. Určite odporúčam tento produkt! ​

Léna, 35 rokov27. 10. 2019

A-OXITIVE

PRÍPRAVKY PRE NOČNÚ STAROSTLIVOSŤ

Peelingový krém a očný vyhladzujúci krém

  • Regeneruje pleť a stimuluje aktivitu buniek
  • Vyhladzuje a tonizuje pleť

Tieto prípravky na každodennú nočnú starostlivosť o pleť bez parfumácie pomáhajú šetrne bojovať proti viditeľným známkam starnutia a zabraňujú poškodeniu spôsobenému oxidačným stresom. Počas noci zjemňujú štruktúru pleti, vyhladzujú ju a obnovujú jej jas.

Objavte Peelingový krémObjavte Očný vyhladzujúci krém
PRÍPRAVKY PRE NOČNÚ STAROSTLIVOSŤ
PREUKÁZANÁ ÚČINNOSŤ

Moja chronoaktívna provitamínová rutina, moja hrdinka!

+83 %²Vyhladená pleť
89 %²Jemnejšia štruktúra pleti
61 %²Žiarivá pleť

Dermatologické laboratóriá Avène vyvinuli chronoaktívnu provitamínovú rutinu, ktorá sa stará o pleť vo dne aj v noci a pomáha jej bojovať proti oxidačnému stresu spôsobenému naším životným štýlom a životným prostredím. Tieto provitamíny sa uvoľňujú postupne, aby poskytovali regeneračný účinok a antioxidačnú ochranu počas celého dňa. Je vhodný pre všetky typy pleti vrátane tej najcitlivejšej a vďaka termálnej vode Avène, ktorá prirodzene upokojuje a pôsobí proti podráždeniu, ponúka dlhotrvajúci účinok.

 

RÁNO 

Antioxidačný ochranný komplex [provitamíny C a E] 

Dva účinné antioxidanty:

- Provitamín C (askorbylglukozid): je stabilnejší a preniká do pleti lepšie, než čistý vitamín C.

- Provitamín E (pre-tokoferyl): účinnejší ako vitamín E.

Pomáhajú bojovať proti každodennému oxidačnému stresu a škodlivým účinkom znečistenia. Pôsobia proti prejavom starnutia a rozjasňujú pleť.

Tieto účinné látky nájdete vo vyhladzujúcom gélovom kréme, antioxidačnom ochrannom sére a antioxidačnej pleťovej maske SOS.

 

av_a-oxitive_page-range_gif
av_a-oxitive_page-range_gif

VEČER 

Obnovujúci komplex [retinaldehyd a provitamín E]

Ďalší obranný systém proti účinkom oxidácie a voľných radikálov: synergia retinaldehydu a provitamínu E.

Retinaldehyd je kľúčovou aktívnou látkou v prípravkoch proti starnutiu. Má schopnosť bojovať proti vráskam a starnutiu pleti bez toho, aby spôsoboval podráždenie. 

V kombinácii s provitamínom E (pre-tokoferyl) vytvára regeneračný komplex, ktorý stimuluje bunkovú aktivitu a detoxikuje pleť. Vďaka tomu zmierňuje známky starnutia, sťahuje póry a zlepšuje štruktúru pleti.

Tieto aktívne látky sa nachádzajú v peelingovom kréme a očnom vyhladzujúcom kréme.

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Máte otázku alebo vás niečo zaujíma? Sme tu vždy pre vás

Cieľom radu A-OXitive je chrániť pleť pred vonkajšími agresívnymi vplyvmi (znečistenie, jemné častice, nevyvážený životný štýl) a vnútornými agresívnymi vplyvmi (stres, chronobiologické starnutie). Produkty z tohto radu sa zameriavajú aj na vyhladenie prvých vrások a obnovu žiarivosť pleti. Akonáhle spozorujete prvé známky vrások, máte pocit mdlej pleti alebo vašej pleti chýba každodenná ochrana, produkty A-OXitive sú určené práve vám.

Rad A-OXitive bol vytvorený na princípe pravidelnej starostlivosti, ktorá desaťnásobne zvyšuje prínos produktov. Účinnosť pravidelnej starostlivosti (ráno: antioxidačné sérum + vyhladzujúci gél-krém. Večer: antioxidačné sérum + peelingový krém proti prvým vráskam) bola vedecky preukázaná (pozri časť „Preukázaná účinnosť“).
Rovnako bola klinicky testovaná aj znášanlivosť týchto prípravkov v kombinácii, preto sa dôrazne odporúča ich kombinované používanie.

Znášanlivosť výrobkov A-OXitive bola testovaná na citlivej pokožke.
Avšak peelingový krém proti prvým vráskam a očný vyhladzujúci krém proti prvým vráskam obsahujú retinaldehyd, ktorý môže spôsobiť pálenie. Preto odporúčame, aby ste v takomto prípade aplikovali výrobky s časovým odstupom.

1In-vitro test na rekonštruovanej epiderme, hodnotenie SOD po aplikácii antioxidačného obranného séra. 2Percento spokojnosti, kombinovaná aplikácia: dvakrát denne Antioxidačné obranné sérum a denne Vyhladzujúci gél-krém a peelingový krém počas 3 mesiacov, 36 osôb vo veku 30–44 rokov.

späť na začiatok