Obnovujúce prípravky Obnovujúce prípravky

Obnovujúci krém alebo balzam na tvár upokojuje, regeneruje a chráni podráždenú pleť. Obnovujúci krém na každé bežné zranenie.

2 results "Obnovujúce prípravky"

BLIŽŠIE INFORMÁCIE
BLIŽŠIE INFORMÁCIE

Prečo používať obnovujúci krém?

Je dôležité použiť regeneračný prípravok, ak je ochranná kožná bariéra oslabená a na pokožke pociťujete nepríjemné pocity, pnutie, mravčenie, podráždenie alebo ak je pokožka drsná.

Pokožku môže oslabovať niekoľko faktorov, v dôsledku ktorých je vhodné používať obnovujúce krémy:

  • Vonkajšie nepriaznivé vplyvy ako vietor, slnko, chlad, znečistenie.
  • Malé povrchové rany.
  • Niektoré chirurgické, dermatologické alebo kozmetické zákroky.
  • Alebo jednoduchšie povedané, konštitučná krehkosť spôsobená suchou pokožkouprecitlivenosťou.

Ako si vybrať správny obnovovací krém na tvár?

Aký krém by ste mali používať na každodennú obnovu pleti tváre?

Obnovujúci krém sa používa na regeneráciu pokožky, dodáva jej pocit komfortu a obnovuje jej ochrannú bariéru. Upokojujúce, čistiace a zvláčňujúce vlastnosti sú vítané aj pri ošetrovaní drobných rezných rán alebo poranení, pri nepríjemných pocitoch súvisiacich s pleťou a drsnosti pokožky.

Rad Cicalfate bol vytvorený s antibakteriálnym komplexom medi a zinku a patentovanou postbiotickou regeneračnou účinnou látkou [C+-Restore]TM. Tento prípravok dokáže uspokojiť každodenné aj príležitostné potreby celej rodiny.

Uvedieme niekoľko tipov, ako si vybrať vhodný regeneračný produkt z radu Cicalfate:

  • Upokojujúci regeneračný krém pomáha hojiť a upokojovať suché podráždenia na tvári, ako sú okolie a kútiky úst, popraskané pery, podráždenie nosa spôsobené nádchou, nepríjemné pocity pri holení, škrabance, začervenanie spôsobené slnkom, povrchové popáleniny atď.
  • Vysušujúci obnovujúci sprej je vhodný pre pokožku náchylnú na mokvanie alebo na vlhké podráždené miesta. Čistí, upokojuje a rýchlo odstraňuje kožné problémy, ako sú kiahne (spolu s antiseptickou liečbou) a podráždenie kožných záhybov, napríklad na krku dojčiat.
  • Obnovujúci balzam na suché a popraskané pery regeneruje, vyživuje a chráni lokálne oblasti, ako sú popraskané pery, popraskané líca, podráždenie alebo suchosť v okolí úst a nosných dierok.

Rad Cold Cream je ideálny pre každodennú výživu, ochranu, posilnenie a regeneráciu suchých pier počas zimy:

  • Intenzívny vyživujúci balzam na pery je obohatený o bambucké maslo a jojobový olej, ktoré pery vyživujú, regenerujú a chránia.
  • Vyživujúci balzam na pery sa ľahko nanáša, je vodoodolný a poskytuje perám dlhotrvajúcu výživu.

V lete je lepšie používať regeneračný krém po opaľovaní. Po každom dni strávenom na slnku hydratujte a upokojte pokožku pomocou hydratačnej reparačnej starostlivosti po opaľovaní.

Ktorý regeneračný krém Eau Thermale Avène by ste mali používať na jazvy na tvári?

Krém na tvár určený na ošetrenie jaziev musí obsahovať regeneračné účinné látky, ktoré podporujú hojenie drobných rán alebo rezných rán a zároveň chránia kožnú bariéru počas regenerácie. Čistiace účinné látky pomáhajú obmedziť množenie baktérií v jazve. Použitie regeneračného krému na jazvy pomáha minimalizovať následné stopy.

Používanie krému Cicalfate+ spočiatku umožňuje regeneráciu jazvy, kým sa koža nezahojí.

Potom sa gél na jazvy Cicalfate+ môže používať na zlepšenie vzhľadu jaziev u detí aj dospelých vďaka svojmu hydratačnému, zvláčňujúcemu a remodelačnému účinku. Uľahčuje aj masáž jaziev a zanecháva na pokožke ochranný film.

Po povrchových dermatologických zákrokoch u dospelých si vyberte upokojujúcu regeneračnú emulziu po povrchových dermatologických zákrokoch.

Ako používať prípravky Cicalfate od Eau Thermale Avène na tvár?

Obnovujúce krémy Cicalfate by sa mali používať raz alebo dvakrát denne ako doplnok k bežným prípravkom na citlivú pleť a suchú pleť. Ráno a počas celého dňa okrem regeneračných vlastností chráni pleť aj pred vonkajšími nepriaznivými vplyvmi.

Pred použitím krému na tvár sa uistite, že ste očistili, osušili a vydezinfikovali všetky povrchové lézie, ak nejaké máte.

Na posilnenie účinku regeneračného krému a upokojenie podráždenia nastriekajte predtým na tvár jemnú hmlu termálnej vody v spreji.

Potom naneste krém alebo gél Cicalfate+ na jazvy ľahkými a jemnými masážnymi pohybmi podľa odporúčanej masážnej metódy.

Pokračujte v tejto pravidelnej starostlivosti, kým sa pleť úplne nezahojí a nezmiznú všetky nedokonalosti a podráždenia.

späť na začiatok