Obsah

Kúpeľná liečba ekzému a psoriázy u dospelých

Kúpeľná liečba: základná liečba ekzému a psoriázy

Naučte svoju pokožku, ako sa brániť

Môžu kúpeľné procedúry skutočne zlepšiť komfort pleti? Pobyt v špecializovanom prostredí umožňuje liečbu mnohých ochorení pomocou prírodnej termálnej vody. Výrobky Avène sú určené pre dermatológiu a starostlivosť o kožné ochorenia, upokojujú a zjemňujú pokožku, pôsobia proti podráždeniu.

Kúpeľné procedúry pomáhajú pokožke, ktorá v dôsledku psoriázy alebo ekzému stratila svoju rovnováhu , obnoviť jej obranyschopnosť, takže sa môžete tešiť z výsledkov: zmiernenia zápalu a svrbenia.

Cítiť sa príjemne vo svojej koži: splnený sen vďaka vode z prameňa Sainte-Odile a obetavej pomoci tímu hydroterapeutického centra Avène, ktorému by som sa chcela srdečne poďakovať.

Françoise, klientka kúpeľov

Hydroterapeutická starostlivosť pre všetky typy pleti 

Trpíte lokálnou psoriázou na pokožke hlavy? Alebo vás ekzém na rukách neznesiteľne svrbí? Aby bola liečba čo najúčinnejšia, naši lekári zostavil program vodoliečebných procedúr alebo liečby termálnou vodou, zameraný na vaše problémy. Pred začatím absolvujete konzultáciu, kde budú upresnené postupy, ktoré budete každý deň približne hodinu a pol absolvovať.

Príklad liečby:

  • základné streky umožňujú hlbokú penetráciu. Cieľ: čo najlepšie využiť schopnosť termálnej vody Avène zmierniť svrbenie a upokojiť pokožku.

Naša kúpeľná liečba: voda a emolienčná starostlivosť.

Kombinácia termálnej vody Avène s emolienčnými prípravkami poskytuje komfort a hydratáciu.

Jemné telové zábaly pre vašu pokožku

Telo sa pokryje hrubou vrstvou emolienčného prípravku a potom sa zabalí do plastovej fólie na 45 minút až 1 hodinu. Cieľom je znížiť zrohovatené vrstvy a intenzívne hydratovať pokožku, aby bola pleť oveľa pružnejšia.

A čo pokožka hlavy?

Emolienčný prípravok sa nanáša na hlavu končekmi prstov, pričom sa vlasy postupne rozdeľujú. Masáž potom zjemní pokožku hlavy a poskytne chvíľu uvoľnenia. Nechajte ošetrené vlasy v sieťke na vlasy a potom výrobok umyte jemným šampónom.

 

Seminár o tom, ako sa nalíčiť a získať späť sebavedomie

Na seminári o medicínskom mejkape v kúpeľoch Avène vás naši odborníci naučia účinné techniky líčenia na zakrytie nedokonalostí vašej pleti. Či už ste muž alebo žena, zistite, ako najlepšie nanášať krémy, korekčné tyčinky a púdre podľa od toho, či máte ekzém alebo psoriázu.

Správne návyky na zvládanie stavu vašej pokožky

Počas kúpeľnej liečby sa môžete zúčastniť na rôznych seminároch, ktoré ponúkajú naše tímy. Tieto semináre vám pomôžu naučiť sa ako každodenne lepšie zvládať psoriázu alebo ekzém. Náš seminár o hygiene a hydratácii vám predstaví správne návyky a seminár o alternatívach škrabania vám poradí, ako sa vysporiadať so svrbením. Nečakajte: prihláste sa ešte dnes!

Z tej istej ponuky

Naše riešenie na upokojenie atopickej pokožky

Produkty Eau Thermale Avène určené na zlepšenie komfortu pleti

Avène Termálna voda v spreji

Avène Termálna voda v spreji

Upokojuje - Obnovuje kožnú bariéru

späť na začiatok