Obsah

Charta zodpovedného zloženia Eau Thermale Avène: „Skin Protect“

av_solaires_engagement-formulation_laborantine_microscope_1x1 473x473

Záväzok spoločnosti Eau Thermale Avène

Odborníci z Eau Thermale Avène sa už 30 rokov venujú inováciám, aby vám ponúkli tú najlepšiu ochranu pred slnkom. Naše produkty pre starostlivosť o pleť sú vyvíjané v súlade s farmaceutickými normami a s ohľadom na tri priority: bezpečnosť, účinnosť a znášanlivosť. Každá zložka našich výrobkov je prísne vyberaná a presne meraná. Vďaka jedinečnému umeniu nášho zloženia vytvárame prípravky, ktoré sú účinné a dlhodobo stabilné. 

Základom našich produktov na ochranu pred slnkom sú*: Patentovaný systém filtrov obsahujúci minimálne 4 slnečné filtre na veľmi širokú ochranu pred UVA-UVB žiarením. Unikátny antioxidačný komplex na celkovú ochranu buniek pred oxidačným stresom. Termálna voda Avène, známa pre svoje upokojujúce, protidráždivé a zvláčňujúce vlastnosti.

*Oranžový rad SPF 50+ okrem tyčiniek, SPF 30 a SPF 20.

Veľmi široká ochrana pred UVA a UVB žiarením

Opaľovacie krémy Eau Thermale Avène sú vyvinuté tak, aby poskytovali maximálnu ochranu pred UV žiarením vďaka jedinečnému patentovanému systému filtrov, ktorý kombinuje 4 slnečné filtre v optimálnom pomere, aby sa zabezpečila optimálna fotostabilita. Tento skvelý koktail bojuje proti všetkým typom UV žiarenia bez ohľadu na ich dĺžku: UVB, ktoré je hlavnou príčinou spálenia a starnutia pokožky, a UVA.

av_solaires_shema_protection_uva_uvb_1x1 473x473 1: Podkožie 2: Zamša 3: Pokožka 4: Opaľovací prípravok
av_solaires_protection_stress-oxydatif_laboratoire_pipette_1x1_473x455

Zvýšená ochrana pred oxidačným stresom

Eau Thermale Avène ide v ochrane pred slnkom ešte ďalej a do svojho systému slnečných filtrov pridáva ďalšie dva antioxidanty pre dvojitú ochranu buniek: thialidin a pre-tokoferyl (to nie je meno dinosaura :). Tialdín pôsobí na skorý oxidačný stres. Bezprostredne chráni jadro bunky a jej životne dôležitý zdroj , mitochondrie. Pre-tokoferyl, prekurzor vitamínu E, vďaka svojmu dlhodobému uvoľňovaniu dlhodobo chráni bunkové membrány. Tieto antioxidanty spoločne zabezpečujú celkovú ochranu buniek pred voľnými radikálmi: nestabilnými jednotlivými molekulami s vysokou chemickou reaktivitou, ktoré spôsobujú starnutie pokožky a ďalšie kožné ochorenia.

 

NAŠE EXKLUZÍVNE PARTNERSTVO S NADÁCIOU PRE RAKOVINU KOŽE

Kľúčovú úlohu zohráva prevencia. Práve o tom je naše partnerstvo s Európskou nadáciou pre rakovinu kože.

Počet prípadov rakoviny kože stúpa, pričom v súčasnosti sa každý tretí prípad týka rakoviny kože. Preto sú laboratóriá Eau Thermale Avène oddaným partnerom Európskej nadácie pre rakovinu kože, združenia, ktoré vzniklo v roku 2008 s cieľom zvýšiť povedomie o rakovine kože, ktorá je skutočným problémom verejného zdravia. Cieľom je upozorniť deti a dospelých na škodlivé účinky slnečného žiarenia a naučiť ich ochrane pred slnkom a správnym návykom už od útleho veku, a to na celý život.

av_solaires_tolerance-optimale_bebe_plage_1x1 577x585

Optimálna znášanlivosť

Naše produkty na ochranu pred slnkom sú systematicky testované na účinnosť ochrany aj na vysokú znášanlivosť.

Preto sú všetky naše produkty na ochranu pred slnkom hodnotené pod dermatologickou, oftalmologickou a pediatrickou kontrolou výrobkov pre deti, aby sa zabezpečila optimálna znášanlivosť aj pre najcitlivejšie typy pokožky.  

Účinné a bezpečné prípravky na ochranu pred slnkom Eau Thermale Avène prinášajú dar inovácie, aby bola ochrana pred slnkom jednoduchšia a príjemnejšia počas celého pobytu na slnku.

Aby ste si mohli aj naďalej užívať život!

ODBORNÉ PORADENSTVO V PRIATEĽSKOM DUCHU

Spolu s výberom opaľovacieho krému Eau Thermale Avène získate aj 30 rokov výskumu a inovácií v oblasti ochrany pred slnkom. Je dôležité nájsť správny produktový rad starostlivosti pre vašu pleť

  • Oranžový rad alebo rad s organickými filtrami pre citlivú pokožku, deti alebo dospelých
  • Minerálny rad pre precitlivenú pleť a pleť, ktorá neznáša chemické filtre a parfumy
  • Samoopaľovací rad pre citlivú pokožku celej rodiny
späť na začiatok